Za: niezalena.pl, foto: dailymail.co.uk / facebook.com
w

Antygwałtowe opaski nic nie dały! Ponad 30 nastolatek molestowanych przez imigrantów podczas koncertu w Szwecji!

W odpowiedzi na masowe molestowanie kobiet przez imigrantów, Szwedzi, opracowali unikatowy system edukacyjny, który według nich pomoże w zapanowaniu nad przedstawicielami „ludów pustyni”. Zaproponowano aby kobiety, które nie życzą sobie obmacywania przez arabskie gangi, zaczęły nosić specjalne opaski na nadgarstku z napisem „Nie dotykaj mnie”. Więcej: Według Szwedów opaski na nadgarstku. Nie dotykaj mnie pomogą zmniejszyć skalę napaści uchodźców na kobiety.

Niestety, kolejny raz przekonujemy się, że durne pomysły zawodzą. W sobotę wieczorem co najmniej 35 nastolatek ze Szwecji zgłosiło przypadki molestowania po jednym z festiwali muzycznych w Karlstad na południu Szwecji – podaje „Daily Mail”. Z zeznań świadków wynika, że sprawcami byli „młodzi obcokrajowcy”. 

ZOBACZ: Niemcy: imigranci zgwałcili kobietę, bo mieli zły dzień

IslamskiGwaltRape

„Sceny podobne do ataków w Kolonii”

Party In The Park to impreza, na którą wstęp jest darmowy. Koncerty przyciągają rzesze nastolatków. Tak też było i tym razem. Początek nie zapowiadał niczego niepokojącego. Wszystko zaczęło się podczas występu po północy. Wtedy właśnie miało dojść do pierwszych przypadków molestowania. Gdy znajomi Alexandry zwrócili uwagę kilku chłopakom, usłyszeli wyzwiska i groźby. „Zaraz umrzesz, k***!” – powiedział jeden z nich.

Nastolatka ze znajomymi odeszła w inne miejsce. Wtedy właśnie ktoś chwycił ją za pośladki. Po chwili poczuła rękę między nogami. Na szczęście była w dżinsach. Zwracanie uwagi mężczyznom stojącym za nią nic nie dało. Wszyscy wypierali się, twierdzili, że to nie oni.

Powiedziałam tym moim przyjaciołom o tym, co się stało. Wszyscy byli w szoku. Wraz z koleżankami wyszłyśmy z koncertu. Tam było tylko morze ludzi

– opowiadała Alexandra.

Zdaniem dziewczyny, wokół niej było wielu 17- lub 18-latków, którzy „nie wyglądali jak Szwedzi”.

Byli to prawdopodobnie imigranci

  • powiedziała.Alexandra widziała też inne nastolatki, które także były molestowane.

Banda ukryta w tłumie łapała je z piersi i krocze

– mówiła.

Szwedzka gazeta „Expressen” zacytowała wypowiedź matki poszkodowanej dziewczyny. Gdy nastolatka poskarżyła się ochroniarzom, usłyszała, że „takie rzeczy zdarzają się na festiwalu”.

https://www.youtube.com/watch?v=vP1oGvEN_s8

„Najmłodsza z ofiar molestowania miała 12 lat!”

Najmłodsza ofiara miała 12 lat, najstarsza 17. Jak relacjonują pokrzywdzone, napastnicy m.in. dotykali ich intymnych części ciała.

Z raportu policji wynika, że podejrzanymi są „młodzi imigranci”. Aresztowano już nawet dwóch nastolatków mieszkających w pobliżu ośrodka dla uchodźców.

Do przypadków molestowania na masowych imprezach w Szwecji dochodzi coraz częściej. W wielu przypadkach sprawcami są migranci. Policja, aby ochronić kobiety, postanowiła rozdawać im opaski na rękę z napisem „Nie dotykaj mnie”. Najwyraźniej nie pomogły…

ZOBACZ: Niemcy. Islamscy imigranci molestowali upośledzone umysłowo dziewczynki!

Za: wpolityce.pl, niezalezna.pl

Manifestacja środowisk kresowych w najbliższy czwartek (7 lipca) w Warszawie!

Uchodźcy zgwałcili niemiecką socjalistkę. Aktywistka milczała o sprawie, by walczyć z rasizmem!