środa, 15 lipca, 2020

#GERMANDEATHCAMPS w Londynie pod siedzibą ZDF [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Artykuł nadesłany prosto od naszych rodaków mieszkających w Wielkiej Brytanii:

Przywitaliśmy dziś w Londynie pana Pawła Soja i ekipę z Fundacji Tradycji Miast i Wsi Rzeszów ze słynnym bilbordem German Death Camps .

Akcja ta była ogłoszona przez Komitet Obrony Polski WB, Patrioci Rzeczpospolitej, Radio Maryja i inne organizacje. Z powodu korków w Belgii afisz dotarł z opóźnieniem pod BBC Broadcasting House, gdzie przywitało go ok 50 patriotów z Londynu. Paru pracowników z BBC wdało się w rozmowy; były też ulotki dla przechodniów.

Bilbord wyruszył z BBC ok. 15.00 pod siedzibę ZDF TV. Pojechaliśmy tam metrem. Przyszło nam dość dlugo poczekać. Okazało się, że w centrum trwały dwie demonstracje: jedna lewacka przeciw Trumpowi, a druga, australijska – rocznica podpisania umowy z Maori. Westminster był zablokowany, dzięki czemu bilbord miał olbrzymią oglądalność!

Afisz wreszcie dojechał pod ZDF. Otworzyły się drzwi i młody pracownik ZDF wdał się w rozmowę, twierdząc ze stacja przeprosiła, ale nie w sposób, który się podoba Polakom. Parę osób dobitnie opisywało mu jak to wygląda i ze domagamy się widocznych i dostępnych przeprosin. Jutro afisz jedzie do Cambridge gdzie spotkają go Patrioci Rzeczypospolitej.
Gratulujemy tej inicjatywy! Brawo Fundacja Tradycji!

Krzysztof Jastrzembski, Londyn

WIDEO:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,464FaniLubię
18,040ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy