#GERMANDEATHCAMPS w Londynie pod siedzibą ZDF [WIDEO]

0
11496

Artykuł nadesłany prosto od naszych rodaków mieszkających w Wielkiej Brytanii:

Przywitaliśmy dziś w Londynie pana Pawła Soja i ekipę z Fundacji Tradycji Miast i Wsi Rzeszów ze słynnym bilbordem German Death Camps .

Akcja ta była ogłoszona przez Komitet Obrony Polski WB, Patrioci Rzeczpospolitej, Radio Maryja i inne organizacje. Z powodu korków w Belgii afisz dotarł z opóźnieniem pod BBC Broadcasting House, gdzie przywitało go ok 50 patriotów z Londynu. Paru pracowników z BBC wdało się w rozmowy; były też ulotki dla przechodniów.

Bilbord wyruszył z BBC ok. 15.00 pod siedzibę ZDF TV. Pojechaliśmy tam metrem. Przyszło nam dość dlugo poczekać. Okazało się, że w centrum trwały dwie demonstracje: jedna lewacka przeciw Trumpowi, a druga, australijska – rocznica podpisania umowy z Maori. Westminster był zablokowany, dzięki czemu bilbord miał olbrzymią oglądalność!

Afisz wreszcie dojechał pod ZDF. Otworzyły się drzwi i młody pracownik ZDF wdał się w rozmowę, twierdząc ze stacja przeprosiła, ale nie w sposób, który się podoba Polakom. Parę osób dobitnie opisywało mu jak to wygląda i ze domagamy się widocznych i dostępnych przeprosin. Jutro afisz jedzie do Cambridge gdzie spotkają go Patrioci Rzeczypospolitej.
Gratulujemy tej inicjatywy! Brawo Fundacja Tradycji!

Krzysztof Jastrzembski, Londyn

WIDEO:

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here