Grecja: Pakistańczyk porwał i latami gwałcił małą dziewczynkę. Potworna zbrodnia! - PrawicowyInternet.pl
środa, 15 lipca, 2020

Grecja: Pakistańczyk porwał i latami gwałcił małą dziewczynkę. Potworna zbrodnia!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Przebywający w Grecji imigrant z Islamskiej Republiki Pakistanu w roku 2013 porwał 12-letnią dziewczynkę. Przez następne 3 lata zwyrodnialec więził i gwałcił dziecko. Został aresztowany dopiero kilka dni temu.

W październiku roku 2015 ofiara imigranta zaszła w ciąże i urodziła dziecko. W kolejnym roku udało jej się uciec od zwyrodnialca. Znalazła schronienie w ośrodku dla kobiet po przejściach. Nie od razu jednak ujawniła prawdę o swoim losie.

Seksualny zbrodniarz został aresztowany, gdy jego ofiara opowiedziała o wydarzeniach z ostatnich lat. Wtedy też służby podjęły stosowne działania. Imigrant pochodzący z Pakistanu został zatrzymany 27 grudnia w mieście Karea.

Postawiono mu zarzut porwania, napaści i uwiedzenia dziecka poniżej 14 roku życia. Ofiara degenerata znajduje się pod opieką psychologów.

Źródło: dorzeczy.pl, pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,487FaniLubię
18,038ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy