w , ,

Gwałty, napaści i mordy. Tydzień z życia kobiet w Niemczech!

Kilka ostatnich dni przyniosło w Niemczech prawdziwą plagę przestępstw popełnianych przez imigrantów. Erytrejczyk i Turcy zgwałcili dwie nieletnie dziewczęta, a przybysz z Kamerunu zamordował 7-latkę. Doszło też do wielu przypadków molestowania.

23. maja w Heilbronn (Badenia-Wirtembergia) 17-letnia dziewczyna padła ofiarą napaści seksualnej. Wieczorem młody mężczyzna o arabskim wyglądzie zaczepił ją słownie, a następnie silnie przycisnął do płotu. Kobieta uwolniła się, kopiąc napastnika w krocze i szybko uciekając.

23. maja w Irsee (Bawaria) młody mężczyzna o „południowym” wyglądzie obnażył się na parkingu samochodowym przed 12-latką. Dziewczyna natychmiast uciekła i powiadomiła o incydencie rodziców.

https://www.youtube.com/watch?v=FtcdfwGuQ2g&t=4s

22. maja w Essen (Nadrenia Północna-Westfalia) w godzinach wieczornych młody mężczyzna o arabskim wyglądzie napadł 26-letnią kobietę. Wciągnął ją w bramę jednej z kamienic i zaczął obmacywać. Próbował ją rozebrać, ale kobieta broniła się tak silnie, że w końcu odpuścił i uciekł.

20. maja w Stuttgarcie (Badenia-Wirtembergia) trzech ekshibicjonistów napastowało kobiety na miejskiej starówce. Zboczeńcy mieli ciemną karnację i działając pojedynczo obnażyli się łącznie przed kilkoma kobietami.

21. maja w Hennef (Nadrenia Północna-Westfalia) 26-imigrant z Erytrei zgwałcił niepełnoletnią dziewczynę. Nie są znane szczegóły zajścia, ale mężczyznę udało się już zatrzymać.

21. maja w Ulm (Badenia-Wirtembergia) młody mężczyzna o „południowym” wyglądzie napastował 17-latkę na dworcu. Imigrant zagaił rozmowę i wysyłał jej buziaki, a gdy spotkał się z brakiem reakcji, zaczął nastolatkę obmacywać. Kobieta uciekła.

19. maja dwóch Turków w wieku 19 i 31 lat zgwałciło 13-latkę w Wismarze (Meklemburgia-Pomorze Przednie). Dziewczyna poznała ich przez internet. Zboczeńcy czekali, aż będzie sama w domu. Wówczas odwiedzili ją, obmacywali i wreszcie zgwałcili. Uciekli, gdy do domu wróciła matka ofiary. Zostali aresztowani.

W nocy z 18 na 19. maja grupa kobiet kierowanych przez niezidentyfikowanego mężczyznę zaatakowała w nocnym autobusie 28-letnią kobietę. Mężczyzna chciał z nią „flirtować”, a gdy ta dała zrozumienia, że nie ma na to ochoty, została napadnięta przez kobiety. Obrażano ją i szarpano. Wreszcie mężczyzna chwycił ją za włosy i zaczął uderzać jej głową o siedzenie, a kobiety w wieku od 65 do 12 lat (sic!) biły ją rękami. Choć policji znany jest wygląd sprawców, publicznie go nie ujawniono.

Wieczorem 18. maja 33-letni imigrant z Kamerunu śmiertelnie zranił 7-letnią dziewczynkę. Mężczyzna wtargnął do mieszkania, w którym przebywała jego była partnerka i jej córka. Rzucił się z nożem na dziecko zadając mu poważne rany. Kilka dni później 7-latka zmarła.

Powyższa lista nie obejmuje wszystkich przestępstw popełnionych w ciągu kilku ostatnich dni w Niemczech przez imigrantów. Pominięto liczne przypadki kradzieży, włamań i rozbojów, w tym kilku rozbojów z pobiciem.

Za: pch24.pl, źródło: unzensuriert.de

https://www.youtube.com/watch?v=7pOxJHl-JUM&t=6s

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Austria: nowe przepisy w sprawie uchodźców przewidują kary finansowe za „niechęć” do integracji

BRAWO! Repolonizacja handlu: Polska sieć Dino ma już więcej supermarketów niż niemiecki Lidl! A to dopiero początek walki o polski rynek