Gwałty, napaści i mordy. Tydzień z życia kobiet w Niemczech! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Gwałty, napaści i mordy. Tydzień z życia kobiet w Niemczech!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kilka ostatnich dni przyniosło w Niemczech prawdziwą plagę przestępstw popełnianych przez imigrantów. Erytrejczyk i Turcy zgwałcili dwie nieletnie dziewczęta, a przybysz z Kamerunu zamordował 7-latkę. Doszło też do wielu przypadków molestowania.

23. maja w Heilbronn (Badenia-Wirtembergia) 17-letnia dziewczyna padła ofiarą napaści seksualnej. Wieczorem młody mężczyzna o arabskim wyglądzie zaczepił ją słownie, a następnie silnie przycisnął do płotu. Kobieta uwolniła się, kopiąc napastnika w krocze i szybko uciekając.

23. maja w Irsee (Bawaria) młody mężczyzna o „południowym” wyglądzie obnażył się na parkingu samochodowym przed 12-latką. Dziewczyna natychmiast uciekła i powiadomiła o incydencie rodziców.

https://www.youtube.com/watch?v=FtcdfwGuQ2g&t=4s

22. maja w Essen (Nadrenia Północna-Westfalia) w godzinach wieczornych młody mężczyzna o arabskim wyglądzie napadł 26-letnią kobietę. Wciągnął ją w bramę jednej z kamienic i zaczął obmacywać. Próbował ją rozebrać, ale kobieta broniła się tak silnie, że w końcu odpuścił i uciekł.

20. maja w Stuttgarcie (Badenia-Wirtembergia) trzech ekshibicjonistów napastowało kobiety na miejskiej starówce. Zboczeńcy mieli ciemną karnację i działając pojedynczo obnażyli się łącznie przed kilkoma kobietami.

21. maja w Hennef (Nadrenia Północna-Westfalia) 26-imigrant z Erytrei zgwałcił niepełnoletnią dziewczynę. Nie są znane szczegóły zajścia, ale mężczyznę udało się już zatrzymać.

21. maja w Ulm (Badenia-Wirtembergia) młody mężczyzna o „południowym” wyglądzie napastował 17-latkę na dworcu. Imigrant zagaił rozmowę i wysyłał jej buziaki, a gdy spotkał się z brakiem reakcji, zaczął nastolatkę obmacywać. Kobieta uciekła.

19. maja dwóch Turków w wieku 19 i 31 lat zgwałciło 13-latkę w Wismarze (Meklemburgia-Pomorze Przednie). Dziewczyna poznała ich przez internet. Zboczeńcy czekali, aż będzie sama w domu. Wówczas odwiedzili ją, obmacywali i wreszcie zgwałcili. Uciekli, gdy do domu wróciła matka ofiary. Zostali aresztowani.

W nocy z 18 na 19. maja grupa kobiet kierowanych przez niezidentyfikowanego mężczyznę zaatakowała w nocnym autobusie 28-letnią kobietę. Mężczyzna chciał z nią „flirtować”, a gdy ta dała zrozumienia, że nie ma na to ochoty, została napadnięta przez kobiety. Obrażano ją i szarpano. Wreszcie mężczyzna chwycił ją za włosy i zaczął uderzać jej głową o siedzenie, a kobiety w wieku od 65 do 12 lat (sic!) biły ją rękami. Choć policji znany jest wygląd sprawców, publicznie go nie ujawniono.

Wieczorem 18. maja 33-letni imigrant z Kamerunu śmiertelnie zranił 7-letnią dziewczynkę. Mężczyzna wtargnął do mieszkania, w którym przebywała jego była partnerka i jej córka. Rzucił się z nożem na dziecko zadając mu poważne rany. Kilka dni później 7-latka zmarła.

Powyższa lista nie obejmuje wszystkich przestępstw popełnionych w ciągu kilku ostatnich dni w Niemczech przez imigrantów. Pominięto liczne przypadki kradzieży, włamań i rozbojów, w tym kilku rozbojów z pobiciem.

Za: pch24.pl, źródło: unzensuriert.de

https://www.youtube.com/watch?v=7pOxJHl-JUM&t=6s

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy