Haha! Skrajny socjalista stwierdził, że sukces programów 500plus i MieszkaniePlus kompromitują III RP! (WIDEO) - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Haha! Skrajny socjalista stwierdził, że sukces programów 500plus i MieszkaniePlus kompromitują III RP! (WIDEO)

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kilka razy trzeba odsłuchać słowa Sławomira Sierakowskiego, aby się upewnić, że padły naprawdę. I – choć trudno w to uwierzyć – naczelny „Krytyki Politycznej” rzeczywiście to powiedział. Nie tylko nazwał programy 500+ i Mieszkanie+ „spektakularnymi przedsięwzięciami”, ale jeszcze dodał, że mogą być one gwoździem do trumny III RP.

Gdyby te słowa padły z ust polityków partii KORWiN, Ruchu Narodowego czy też Kukiz’15 to nie byłbym zdziwiony, w końcu krytyka socjalnych pomysłów Prawa i Sprawiedliwości to nic nowego wśród wolnościowców. Jednak kiedy osoba o skrajnie socjalistycznych poglądach krytykuje pomoc państwa najbiedniejszym to pozostaje tylko uderzyć się w głowę i wyśmiać motto Krytyki Polityczne, która powstała będąc “ambicją ożywienia tradycji polskiej inteligencji zaangażowanej”. Jeśli głupców mamy nazywać inteligencją to ja wysiadam. 

Widzimy, że Sławomira Sierakowskiego bardzo boli zderzenie z wolnorynkową gospodarką, od kiedy ucięto “Krytyce Politycznej” finansowanie z publicznych pieniędzy, jego pismo zdecydowanie podupadło. Tak działa rynek, jeśli nie ma na coś zbytu, powinno to upaść. Może niedługo przejmie ich George Soros? “Gazetę Wyborczą” już zaczął wykupywać, “walcząc z zagrożeniem wolności mediów w Polsce”.

“Krytyka Polityczna straciła dofinansowanie z ministerstwa kultury. Wartość strategiczną lewicowego pisma oceniono na poziomie kwartalnika „W krainie żubra”. Wyżej uplasowało się m.in pismo „Regionalny Magazyn Seniora”. “

SierakowskiInteligent

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,716FaniLubię
18,064ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy