w

Haha! Skrajny socjalista stwierdził, że sukces programów 500plus i MieszkaniePlus kompromitują III RP! (WIDEO)

Kilka razy trzeba odsłuchać słowa Sławomira Sierakowskiego, aby się upewnić, że padły naprawdę. I – choć trudno w to uwierzyć – naczelny „Krytyki Politycznej” rzeczywiście to powiedział. Nie tylko nazwał programy 500+ i Mieszkanie+ „spektakularnymi przedsięwzięciami”, ale jeszcze dodał, że mogą być one gwoździem do trumny III RP.

Gdyby te słowa padły z ust polityków partii KORWiN, Ruchu Narodowego czy też Kukiz’15 to nie byłbym zdziwiony, w końcu krytyka socjalnych pomysłów Prawa i Sprawiedliwości to nic nowego wśród wolnościowców. Jednak kiedy osoba o skrajnie socjalistycznych poglądach krytykuje pomoc państwa najbiedniejszym to pozostaje tylko uderzyć się w głowę i wyśmiać motto Krytyki Polityczne, która powstała będąc “ambicją ożywienia tradycji polskiej inteligencji zaangażowanej”. Jeśli głupców mamy nazywać inteligencją to ja wysiadam. 

Widzimy, że Sławomira Sierakowskiego bardzo boli zderzenie z wolnorynkową gospodarką, od kiedy ucięto “Krytyce Politycznej” finansowanie z publicznych pieniędzy, jego pismo zdecydowanie podupadło. Tak działa rynek, jeśli nie ma na coś zbytu, powinno to upaść. Może niedługo przejmie ich George Soros? “Gazetę Wyborczą” już zaczął wykupywać, “walcząc z zagrożeniem wolności mediów w Polsce”.

“Krytyka Polityczna straciła dofinansowanie z ministerstwa kultury. Wartość strategiczną lewicowego pisma oceniono na poziomie kwartalnika „W krainie żubra”. Wyżej uplasowało się m.in pismo „Regionalny Magazyn Seniora”. “

SierakowskiInteligent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

TVN24 broni pedofilii w islamie? Nowe prawo uderzy w muzułmanów. A MOŻE BY TAK: Nowe prawo ochroni dzieci?

ZWYCIĘŻYMY! Idziemy po kolejne zwycięstwo! Zobacz najpiękniejsze bramki Polaków!