Holandia: lider Partii na rzecz Wolności obiecuje deislamizację kraju! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Holandia: lider Partii na rzecz Wolności obiecuje deislamizację kraju!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Holandii ruszyła kampania wyborcza Partii na rzecz Wolności. Jej lider Geert Wilders na pierwszych spotkaniach z wyborcami zapowiedział deislamizację Holandii i „przywrócenie Holandii Holendrom”. Wybory parlamentarne w tym kraju odbędą się 15 marca.

Jeśli tym, do czego dążycie, jest odzyskanie kontroli nad krajem, powinniście głosować tylko na jedną partię – przekonywał Geert Wilders w Rotterdamie. Polityk równocześnie oskarżył obywateli Holandii marokańskiego pochodzenia o „wywołanie poczucia zagrożenia” na ulicach miast i obiecał położyć kres imigracji z krajów muzułmańskich.

Wilders nie szczędził słów krytyki wobec Unii Europejskiej i ocenił, że to ona jest winna „wszelkim nieszczęściom Holandii”. Odpowiedzialnością za ten stan rzeczy polityk obciążył „partie systemu” oraz „holenderskie elity zaprzedane Brukseli”.

W sondażach Partii na rzecz Wolności notuje bardzo dobre wyniki, bo respondenci dają jej pierwsze miejsce w wyborach. Wyniki nie są na tyle dobre, by partia Wildersa mogła samodzielnie sprawować władzę. Jeśli sondaże znajdą potwierdzenie przy urnach, Partii na rzecz Wolności ciężko będzie stworzyć koalicję rządową. Większość partii już wykluczyło taką przyszłą współpracę.

Za: pch24.pl, źródło: naszdziennik.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,742FaniLubię
18,065ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy