Holandia: Turcy terroryzują miasto i krzyczą "Kim jesteście, p... rasiści? [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Holandia: Turcy terroryzują miasto i krzyczą “Kim jesteście, p… rasiści? [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Grupa agresywnych tureckich imigrantów sfilmowała się w trakcie terroryzowania przechodniów w holenderskim Zaandam, a następnie pochwaliła się tym w Internecie. Imigranci zastraszali policjantów, skakali po samochodach policyjnych i pobili rowerzystę.

W poniedziałek radnej Zaandam , Juliette Rot, bandyci grozili przed jej domem. Radna, która od pewnego czasu przestrzegała przed nimi, powiedziała, że jej dom został obrzucony jajami, a Turcy czekali na nią na ulicy. Krzyczeli:

– Wiemy, gdzie cię znaleźć!

W swoim najnowszym filmie, lider grupy Ismail – pokazując środkowego palca, powiedział:

– Gdzie jesteście, p… rasiści? Jestem wojownikiem Erdogana, Turkiem, który pozostanie w Holandii a który zarobi dużo pieniędzy poprzez filmy nie musząc pracować.

Nawet holenderski premier Mark Rutte odczuł potrzebę zareagowania na kryzys w Zaandam. 19-letni lider grupy Ismail Ilgun został aresztowany wczoraj rano, jak podał dziennik “Telegraaf”. Za: dzienniknarodowy.pl

https://www.youtube.com/watch?v=MywZxwMVcRo

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,058ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy