w

Hołownia uderza w Radio Maryja, chce rozliczać? Podsyca do czerwonego terroru względem Kościoła?

Czerwony terror w Hiszpanii (hiszp. Terror Rojo en España), czyli szereg działań o charakterze zbrodniczym popełnionych przez lewicowe oddziały (zwolenników republiki) w Hiszpanii w latach 1930–1939. W wyniku antykatolickich prześladowań religijnych śmierć poniosło kilkadziesiąt tysięcy ofiar wiernych świeckich i 6832 członków kleru katolickiego, a zniszczeniu uległo 2000 świątyń. Czy wypowiedzi takie jak Hołowni to podsycają nastroje antykościelne, bolszewickie i rewolucyjne? 

Czy w czasie kiedy polskie kościoły są dewastowane, księża atakowani na ulicach – bici, profanowane są symbole bliskie katolikom, powinny paść takie słowa: “Biskupi od lat nie potrafią rozliczyć Rydzyka z niszczenia Kościoła, dlatego jako obywatel i lider ruchu politycznego zapowiadam: jeśli obywatele powierzą nam odpowiedzialność za państwo, stanowczo i konsekwentnie rozliczymy Rydzyka z niszczenia Rzeczpospolitej”. To tłit Szymona Hołowni, celebryty z TVN, który przez lata miał zgrywać “fajnego-katolika”, dziś już może odsłaniać swoją prawdziwą twarz a jego postawa może być lekcją dla wszystkich wiernych – “fajnokatolicyzm” kończy się najcześciej odejściem od wiary. 

Szymon Hołownia, to nowy Janusz Palikot i nowy Ryszard Petru,

postać od zera – całkowicie wykreowana i wypromowana przez liberalne media, które szukają alternatywy dla skompromitowanej Platformy Obywatelskiej. Dziś Hołownia zobaczył, że nie ma dla niego miejsca w elektoracie pomiędzy Zjednoczoną Prawicą a Koalicją Obywatelską i kieruje swój przekaz do zbuntowanej młodzieży w wieku gimnazjalnym (wiem, że już nie istnieją ale negatywne konotacje dalej pozostają), której podobają się hasła rzucane przez Partię Razem. Stąd nagle Hołownia zaczyna atakować Kościół i ojca Rydzyka.

Z Martą Lempart, wulgarną, prymitywną językowo zadymiarą “zgadza się w 50%”, po tym jak ta go zwyzywała. Człowiek kukła, człowiek mem, który skończy tak samo jak Ryszard Petru. 

Internet kpi z Szymona Hołowni. Spadł na ostatnie miejsce sondaży. Stał się karykaturą kandydata na Prezydenta [WIDEO]

RydzyRydzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Radny PO oburzony przejęciem przez Orlen niemieckich mediów w Polsce. Krzyczy o “zabijaniu demokracji”

Przypominamy jak PO traktowała dziennikarzy, którzy krytykowali ich działania! [WIDEO]