Imigranci szantażują Europę. Kładą własne dzieci na torach kolejowych! Zobacz wideo! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

Imigranci szantażują Europę. Kładą własne dzieci na torach kolejowych! Zobacz wideo!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Brak szacunku dla ludzkiego życia na terenie Bliskiego Wschodu to dzisiaj norma, tysiące istnień ludzkich ginie w wyniku prześladowań chrześcijan, dzieci sprzedawane są w niewole i wydawane za mąż za kilkukrotnie starszych pedofilów (8-latka zmarła po nocy poślubnej z 40 latkiem! Oto islam w praktyce!). Obecnie jesteśmy świadkami jak problemy Bliskiego Wschodu przenoszone są na teren Europy.

W naszej kulturze rodzice ponad swoje dobro, przedkładają dobro własnego potomstwa, matki w obronie własnych dzieci są gotowe na największe wyrzeczenia. To co możemy zobaczyć na poniższym filmie to całkowite zaprzeczenie naszej kultury. Islamscy imigranci zaczęli wstrzymywać ruch kolejowy poprzez układanie w poprzek torów swoich własnych dzieci

Całkiem niedawno zamieściłem post dotyczący nowej drogi do Niemiec, dla tysięcy imigrantów. Musimy uszczelnić granicę z Ukrainą! Kolejna fala imigrantów przejdzie przez Polskę! Z całą pewnością wielu zdecyduje się ją wybrać i musimy być na to przygotowani! Ci którzy w drodze po socjal zostali zatrzymani na greckiej granicy, postanowili wykorzystać własne dzieci aby wzbudzać litość wśród Europejczyków.

Na nagraniu widzimy dzieci leżące na torach z karteczkami wzywającymi europejskie władze do wpuszczenia ich do Europy: „Otworzyć granice”, „Jestem dzieckiem i może zbyt wiele nie wiem, ale sądzę, że traktowanie ludzi w sposób lekceważący tylko dlatego, że urodzili się w innej części planety, to jest RASIZM”. Co to za rodzice, którzy narażają w ten sposób własne dzieci?

12801165_824901080988567_3505901705219667805_n

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,834FaniLubię
18,073ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy