w

Imigranci szantażują Europę. Kładą własne dzieci na torach kolejowych! Zobacz wideo!

Brak szacunku dla ludzkiego życia na terenie Bliskiego Wschodu to dzisiaj norma, tysiące istnień ludzkich ginie w wyniku prześladowań chrześcijan, dzieci sprzedawane są w niewole i wydawane za mąż za kilkukrotnie starszych pedofilów (8-latka zmarła po nocy poślubnej z 40 latkiem! Oto islam w praktyce!). Obecnie jesteśmy świadkami jak problemy Bliskiego Wschodu przenoszone są na teren Europy.

W naszej kulturze rodzice ponad swoje dobro, przedkładają dobro własnego potomstwa, matki w obronie własnych dzieci są gotowe na największe wyrzeczenia. To co możemy zobaczyć na poniższym filmie to całkowite zaprzeczenie naszej kultury. Islamscy imigranci zaczęli wstrzymywać ruch kolejowy poprzez układanie w poprzek torów swoich własnych dzieci

Całkiem niedawno zamieściłem post dotyczący nowej drogi do Niemiec, dla tysięcy imigrantów. Musimy uszczelnić granicę z Ukrainą! Kolejna fala imigrantów przejdzie przez Polskę! Z całą pewnością wielu zdecyduje się ją wybrać i musimy być na to przygotowani! Ci którzy w drodze po socjal zostali zatrzymani na greckiej granicy, postanowili wykorzystać własne dzieci aby wzbudzać litość wśród Europejczyków.

Na nagraniu widzimy dzieci leżące na torach z karteczkami wzywającymi europejskie władze do wpuszczenia ich do Europy: „Otworzyć granice”, „Jestem dzieckiem i może zbyt wiele nie wiem, ale sądzę, że traktowanie ludzi w sposób lekceważący tylko dlatego, że urodzili się w innej części planety, to jest RASIZM”. Co to za rodzice, którzy narażają w ten sposób własne dzieci?

12801165_824901080988567_3505901705219667805_n

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Magdalena Środa dostała ponad milion złotych z publicznych pieniędzy! To nie jest #dobrazmiana! Zabrać finansowanie antypolskim działaczom!

Miriam Shaded – Dlaczego chce ZDELEGALIZOWAĆ ISLAM w Polsce