Imigranci zgwałcili studentkę i 10-letniego chłopca. Oczekują na azyl w Austrii! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Imigranci zgwałcili studentkę i 10-letniego chłopca. Oczekują na azyl w Austrii!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Ubogacania kulturowego ciąg dalszy! Tym razem na zaproszeniu skierowanym do islamistów przez Angelę Merkel korzysta ojczyzna Adolfa Hitlera i Josefa Fritzla, Austria. Trzech najeźdźców z Afganistanu postanowiło zabawić się z 21-letnią Austriaczką, brutalnego gwałtu dokonali w austriackiej stolicy, w Wiedniu. W tym samym mieście, imigrant z Iraku zgwałcił na basenie dziesięcioletniego chłopca. 

Noc na stacji metra Praterstern w Wiedniu na zawsze pozostanie w pamięci młodej, austriackiej studentki. Mając 21 lat jej życie legło w gruzach po tym jak stała się ofiarą trzech nastoletnich zwyrodnialców z Afganistanu. Została zgwałcona w damskiej toalecie. Sprawcy tłumaczyli, że nie pamiętają całego zajścia ponieważ byli pijani. W toku śledztwa jeden z nich przyznał się do popełnionego czynu, zaś policjanci ustalili, że cała trójka ubiega się o przyznanie im azylu w Austrii. Najprawdopodobniej żyją obecnie za pieniądze austriackich podatników.

Do jeszcze bardziej oburzającej zbrodni doszło na wiedeńskim basenie, gdzie ofiarą padło dziecko – dziesięcioletni chłopiec. Podczas korzystania z prysznica, został siłą wepchnięty do jednej z kabin toalety i zgwałcony przez 21-letniego Amira A. Islamista po tym jak zniszczył dziecięcą psychikę nie tylko nie opuścił budynku, ale nadal zadowolony korzystał z basenu. Podobnie jak gwałciciele z metra, również Amir A. oczekuje na azyl w Austrii. Przesłuchiwany przez policję w bezczelny sposób próbował się tłumaczyć mówiąc, że od czterech miesięcy nie współżył, więc miał silną potrzebę seksualną. To nie pierwszy przypadek kiedy islamiści zgwałcą i molestują na basenach: 8 letnia szwedzka dziewczynka skarży się na molestowanie przez imigrantów! Zobacz WIDEO! – Niemcy. Islamscy imigranci molestowali upośledzone umysłowo dziewczynki!

Zderzenie z rzeczywistością jest zawsze bolesne ale mam nadzieję, że zachodnie społeczeństwa przesiąknięte ideami multikulturalizmu szybko zorientują się czym w rzeczywistości jest zapraszanie do Europy kompletnie odmiennych kulturowo mieszkańców Afryki i Bliskiego Wschodu. Serie gwałtów, rozbojów, niszczenie mienia publicznego i roszczeniowa postawa idą razem z islamską falą zalewającą Europę. O ile nie pojawi się więcej polityków pokroju Wiktora Orbana to Europa przestanie istnieć w ciągu kilku pokoleń.

Źródło: kontrrewolucja.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy