w

Imigranci zgwałcili studentkę i 10-letniego chłopca. Oczekują na azyl w Austrii!

Ubogacania kulturowego ciąg dalszy! Tym razem na zaproszeniu skierowanym do islamistów przez Angelę Merkel korzysta ojczyzna Adolfa Hitlera i Josefa Fritzla, Austria. Trzech najeźdźców z Afganistanu postanowiło zabawić się z 21-letnią Austriaczką, brutalnego gwałtu dokonali w austriackiej stolicy, w Wiedniu. W tym samym mieście, imigrant z Iraku zgwałcił na basenie dziesięcioletniego chłopca. 

Noc na stacji metra Praterstern w Wiedniu na zawsze pozostanie w pamięci młodej, austriackiej studentki. Mając 21 lat jej życie legło w gruzach po tym jak stała się ofiarą trzech nastoletnich zwyrodnialców z Afganistanu. Została zgwałcona w damskiej toalecie. Sprawcy tłumaczyli, że nie pamiętają całego zajścia ponieważ byli pijani. W toku śledztwa jeden z nich przyznał się do popełnionego czynu, zaś policjanci ustalili, że cała trójka ubiega się o przyznanie im azylu w Austrii. Najprawdopodobniej żyją obecnie za pieniądze austriackich podatników.

Do jeszcze bardziej oburzającej zbrodni doszło na wiedeńskim basenie, gdzie ofiarą padło dziecko – dziesięcioletni chłopiec. Podczas korzystania z prysznica, został siłą wepchnięty do jednej z kabin toalety i zgwałcony przez 21-letniego Amira A. Islamista po tym jak zniszczył dziecięcą psychikę nie tylko nie opuścił budynku, ale nadal zadowolony korzystał z basenu. Podobnie jak gwałciciele z metra, również Amir A. oczekuje na azyl w Austrii. Przesłuchiwany przez policję w bezczelny sposób próbował się tłumaczyć mówiąc, że od czterech miesięcy nie współżył, więc miał silną potrzebę seksualną. To nie pierwszy przypadek kiedy islamiści zgwałcą i molestują na basenach: 8 letnia szwedzka dziewczynka skarży się na molestowanie przez imigrantów! Zobacz WIDEO! – Niemcy. Islamscy imigranci molestowali upośledzone umysłowo dziewczynki!

Zderzenie z rzeczywistością jest zawsze bolesne ale mam nadzieję, że zachodnie społeczeństwa przesiąknięte ideami multikulturalizmu szybko zorientują się czym w rzeczywistości jest zapraszanie do Europy kompletnie odmiennych kulturowo mieszkańców Afryki i Bliskiego Wschodu. Serie gwałtów, rozbojów, niszczenie mienia publicznego i roszczeniowa postawa idą razem z islamską falą zalewającą Europę. O ile nie pojawi się więcej polityków pokroju Wiktora Orbana to Europa przestanie istnieć w ciągu kilku pokoleń.

Źródło: kontrrewolucja.net

https://www.youtube.com/watch?v=lkd54gWw9rA

5 komentarzy

Dodaj odpowiedź

3 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

  3. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Szczyt absurdów? Niemieckie media używające określenia „polskie obozy koncentracyjne”

Młodzi muzułmanie przeprowadzili zamach bombowy na świątynię Sikhów w Niemczech!