Imigrancka grupa “Osmańskie Niemcy”: „Przybywamy by zawładnąć całym krajem!” (WIDEO)

0
43666

Imigrancka grupa “Osmańskie Niemcy” (Tureckie Niemcy) nagrała w ubiegłym roku klip w którym rapują o zawładnięciu całym krajem, o walce do ostatniej kropli krwi. Możemy usłyszeć takie teksty jak:
„Przybywamy by zawładnąć całym krajem”, „Osmanie nadchodzą”, „Allahu Akbar, każdy z mych braci tutaj jest Osmańskim Wojownikiem!”, „Przegryziemy ci gardło, my osmańscy bojownicy!”

Zapewne gdyby jakiś niemiecki zespół nagrał podobną piosenkę, zostałby oskarżony o szerzenie mowy nienawiści i skazany w trybie przyspieszonym. Ale nic takiego nie grozi Turkom w tolerancyjnych Niemczech.

A jak na to wszystko zapatruje się niemiecki minister spraw wewnętrznych Wolfgang Schäuble? W niedawnym wywiadzie dla „Die Zeit” stwierdził:
– Muzułmanie stanowią istotne wzbogacenie naszej otwartości i różnorodności. Proszę spojrzeć na trzecią generację żyjących u nas Turków, a zwłaszcza na kobiety. To ogromny potencjał innowacyjny.

No cóż, Niemcy takie „innowacje” mają na własne życzenie… „Niemieckie „innowacje”, turecki temperament…”. Dzięki ostatniej umowie UE-Turcja już wkrótce kolejne miliony marzących o nowym Imperium Osmańskim pojawi się na ulicach europejskich miast…

Za: dzienniknarodowy.pl

Wersja utworu z polskim tłumaczeniem (napisy)

Opis: Podczas gdy wielu “artystów” niemieckiej sceny rap jawnie manifestuje swą wrogość wobec niemieckiej kultury i przeciw samym Niemcom, to wideo imigranckiej grupy “Osmańskie Niemcy” (Tureckie Niemcy) przenosi absurdalność na wyższy poziom. Klip jest kombinacją elementów kultury motocyklistów i niemieckich motywów ludowych zmieszanych z wiarą muzułmańską i zamiarem wrogiego przejęcia całego kraju. W swym utworze raperzy twierdzą, że Niemcy są słabe i nie mają pojęcia o prawdziwym braterstwie, więc (zgodnie z wolą Allacha) muzułmanie przejmują ten kraj. Uważają, że są silniejsi, wiedzą jak walczyć, i że są gotowi umrzeć w bitwie śmiercią męczennika. Cokolwiek by o tym klipie nie myśleć, pokazuje on dokładnie mentalność imigrantów zalewających w zaplanowanej inwazji Europę. Co więcej – jakikolwiek rdzennie niemiecki zespół nagrywający taki utwór zostałby niezwłocznie oskarżony o szerzenie mowy nienawiści i osądzony w trybie przyspieszonym.
“Dzięki” ostatniej umowie UE-Turcja już wkrótce kolejne miliony marzących o nowym Imperium Osmańskim pojawi się na ulicach europejskich miast…

Ej, powinienem otagować “patriotyczny rap”? xD 

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here