w , ,

Imigrant zgwałcił 13-letnią dziewczynkę, nagrał to telefonem. Kara? 40 godzin prac społecznych!

Szwecja, sprawa jakich setki, przed sądem w Goeteborgu staje młody islamista, zwierzę które zniszczyło życie dziecku. Jako młodociany zostanie skazany na 40 godzin prac społecznych, czy rzeczywiście ma 16 lat? Tego nie wie nikt. Liberalny sąd nie decyduje się na badanie określające wiek oskarżonego. Obawa przed oskarżeniem o rasizm? Nie dość, że wyrok jest absurdalnie niski to jeszcze rodzice gwałciciela złożyli do sądu apelację. 

Co zrobił? Przez wiele dni nagabywał swoją 13-letnią koleżankę, by uprawiała z nim seks. W końcu po wielu odmowach, już nie pytając o zgodę przycisnął jej głowę do swojego krocza i w brutalny sposób zgwałcił oralnie. Cały gwałt nagrał telefonem a następnie pokazywał film znajomym. Przestępstwo miało miejsce w lipcu 2016 r.

ZOBACZ: Plaga gwałtów w Niemczech. Uchodźcy masowo napadają kobiety – policyjne strategie zawiodły!

Wczujcie się teraz w rolę ojca tej 13-letniej dziewczynki, Twoje dziecko zostało zgwałcone przez bydle, które najprawdopodobniej nielegalnie przybyło do Twojej ojczyzny, i które żyje z zasiłków fundowanych z Twoich podatków. Szwedzki wymiar sprawiedliwości nie istnieje, szwedzkie państwo tonie w odmętach politycznej poprawności i zatonie, stając się w ciągu najbliższych dziesięcioleci państwem islamskim, w którym biali ludzie będą stanowić prześladowaną mniejszość.

https://www.youtube.com/watch?v=ABRuX-5NZ90&t=1s

Za: eutimes.net, friatider.se

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Rosja wysłała 150 agentów na „polską” manifestację pod Lwowem!

Absurd! Austria wypłaca po 1000 euro NIELEGALNYM imigrantom za opuszczenie ich państwa!