w , ,

Islamizacja Niemiec wciąż przyspiesza. Coraz więcej imigrantów sprowadza bliskich

Do przyszłego roku nawet aż 200 tysięcy osób może otrzymać niemieckie wizy w ramach polityki łączenia rodzin imigrantów – wynika z szacunków przyjętych przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Z roku na rok coraz więcej tak zwanych uchodźców z Syrii i Iraku stara się o legalne sprowadzenie do kraju nad Renem swoich bliskich. Przed dwoma laty Niemcy wystawiły w ramach polityki łączenia rodzin 70 tysięcy wiz, rok później – aż sto tysięcy. Tylko w ciągu pierwszego półrocza 2017 r. wizy otrzymało już 60 tysięcy osób, a MSZ przewiduje, że do końca roku liczba pozytywnie rozpatrzonych wniosków może sięgnąć nawet 200 tysięcy!

ZOBACZ: Włoska mafia rozpoczęła walkę z islamizacją Europy? Liczba migrantów przybywająca przez morze do Włoch drastycznie spadła

Ubiegający się o azyl na terenie Niemiec mogą sprowadzić tam swoją najbliższą rodzinę. Prawo takie mają nie tylko dorośli, ale i małoletni. Tak zwani uchodźcy, którzy mają szansę na azyl w Niemczech, korzystają z prawa do sprowadzenia najbliższej rodziny.

W niedzielę ugrupowania, które zwyciężyły w niedawnych wyborach zdecydowały, że w ciągu roku kraj przyjmie ze względów humanitarnych najwyżej 200 tysięcy imigrantów.

Źródło: rmf24.pl, pch24.pl

Wandalizm, kradzieże, profanacje – codzienność islamizowanej-bezbożnej Francji

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Patryk Vega, reżyser filmu „Botoks”: jestem katolikiem i kwestia aborcji jest dla mnie czytelna

Franciszek zaprosił 20 więźniów na kolację. Dwóch skorzystało z okazji i dało nogę!