w

Islamscy imigranci planowali zamach terrorystyczny w centrum Düsseldorfu! (WIDEO)

Islamscy imigranci planowali zamach terrorystyczny na starówce, w centrum Düsseldorfu! Niemiecka prokuratura aresztowała trzech domniemanych zamachowców powiązanych z państwem islamskim. Chodzi o trzech Syryjczyków zatrzymanych w Brandenburgii, Badenii-Wirtembergii i Nadrenii Połnocnej-Westfalii i jednego imigranta przebywającego w areszcie śledczym we Francji.

Prokuratura federalna wychodzi z założenia, że było bardzo konkretne podejrzenie dotyczącego planu przeprowadzenia zamachu terrorystycznego w Düsseldorfie, na ulicy Heinrich Heine. Dwóch zamachowców miało się wysadzić w powietrze a dwóch innych uzbrojonych w karabiny maszynowe i ładunki wybuchowe miało polować na ofiary.

Plany zostały wykryte po tym jak jeden z islamistów wycofał się w lutym z siatki terrorystycznej i ujawnił francuskim władzom. Na podstawie jego zeznań można było aresztować trzech pozostałych zamachowców (dwóch Syryjczyków, którzy dotarli do Niemiec przez Turcję i szlak bałkański w 2015 roku i Syryjczyka, który na terenie Niemiec przebywał od 2014 roku).

Takim to właśnie sposobem Niemcy sprowadzili do swojego kraju setki islamskich terrorystów, których nie mają możliwości skontrolować i których dzięki politycznej poprawności nie mogą odesłać z powrotem na pustynię… Bojownicy państwa islamskiego zapowiadali, że „Wyślemy 500 tys. nielegalnych imigrantów na łodziach na stary kontynent. Wśród nich ukryjemy terrorystów” i realizują swoje obietnice!

https://www.youtube.com/watch?v=sUMU07Hgdfs

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Premier Szydło na Kongresie Morskim w Szczecinie: będą kolejne projekty wspierające przemysł stoczniowy

Koordynator KOD o J.Kaczyńskim: „zapierd*bym gołymi rękoma małego karakana z PiSu!”