Islamscy imigranci planowali zamach terrorystyczny w centrum Düsseldorfu! (WIDEO) - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Islamscy imigranci planowali zamach terrorystyczny w centrum Düsseldorfu! (WIDEO)

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Islamscy imigranci planowali zamach terrorystyczny na starówce, w centrum Düsseldorfu! Niemiecka prokuratura aresztowała trzech domniemanych zamachowców powiązanych z państwem islamskim. Chodzi o trzech Syryjczyków zatrzymanych w Brandenburgii, Badenii-Wirtembergii i Nadrenii Połnocnej-Westfalii i jednego imigranta przebywającego w areszcie śledczym we Francji.

Prokuratura federalna wychodzi z założenia, że było bardzo konkretne podejrzenie dotyczącego planu przeprowadzenia zamachu terrorystycznego w Düsseldorfie, na ulicy Heinrich Heine. Dwóch zamachowców miało się wysadzić w powietrze a dwóch innych uzbrojonych w karabiny maszynowe i ładunki wybuchowe miało polować na ofiary.

Plany zostały wykryte po tym jak jeden z islamistów wycofał się w lutym z siatki terrorystycznej i ujawnił francuskim władzom. Na podstawie jego zeznań można było aresztować trzech pozostałych zamachowców (dwóch Syryjczyków, którzy dotarli do Niemiec przez Turcję i szlak bałkański w 2015 roku i Syryjczyka, który na terenie Niemiec przebywał od 2014 roku).

Takim to właśnie sposobem Niemcy sprowadzili do swojego kraju setki islamskich terrorystów, których nie mają możliwości skontrolować i których dzięki politycznej poprawności nie mogą odesłać z powrotem na pustynię… Bojownicy państwa islamskiego zapowiadali, że “Wyślemy 500 tys. nielegalnych imigrantów na łodziach na stary kontynent. Wśród nich ukryjemy terrorystów” i realizują swoje obietnice!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy