Islamscy pedofile robią sobie zdjęcia ze swoimi 12 letnimi “dziewczynami” w Finlandii!

10
50707

Dorośli mężczyźni randkują z 9-13-latkami w Finlandii, rodzice nie wyrażają sprzeciwu, siostra mówi, że to normalne, że tylko flirtują, że nie są żadnymi zboczeńcami gwałcącymi małe dziewczynki, tylko miłymi chłopakami, no przecież ich zna! Kolesie +20 lat wyznają miłość wrzucają na portale społecznościowe opisy typu „Piękna”, „Moja kochana” czy „Kocham cię”. Oto współczesna Finlandia, gdzie islamista może molestować małe dziewczynki a nikt nie zwróci mu uwagi aby nie zostać nazwanym “rasistą!”.

Przypadki pedofilii za sprawą „uchodźców” mnożą się. Jak wynika z relacji pracowników społecznych, nastoletni chłopcy są gwałceni w tzw „dżungli” w Calais, a ochrona dzieci w tamtejszych ośrodkach dla uchodźców pozostawia wiele do życzenia.

ZOBACZ: Małżeństwa młodych dziewczynek ze starymi islamistami. Genialny eksperyment społeczny na YouTube.
IslamisciFinlandia3 IslamisciFinlandia2

ZOBACZ: Jemen. 8-latka zmarła po nocy poślubnej z 40 latkiem! Oto islam w praktyce!

IslamisciFinlandia1

IslamisciFinlandia4

Źródła: ylilauta.org – ndie.pl – reddit.com

Wielki skandal w Polsce budzą doniesienia o szczątkowych przypadkach pedofilii w Kościele Katolickim. Niedługo, dzięki Platformie Obywatelskiej ściągnięte do Polski zostaną tysiące islamistów – zobaczymy czy wówczas polska lewica czy też np. Amnesty International będą tak ochoczo kontrolować, krytykować i nagłaśniać przypadki wykorzystywania dzieci. Mam nadzieję, że tak, w przeciwnym wypadku dojdzie do samosądów, ponieważ Polacy nie są jeszcze tak zatrutym polityczną poprawnością społeczeństwem jak Szwedzi czy Finowie.

Komentarze:

komentarzy

10 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here