Jacek Kurski nie jest już prezesem TVP. Rada Mediów Narodowych oceniła, że był złym szefem! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Jacek Kurski nie jest już prezesem TVP. Rada Mediów Narodowych oceniła, że był złym szefem!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Zaskakująca zmiana w TVP. Fotel prezesa właśnie stracił Jacek Kurski. Decyzję o odwołaniu go ze stanowiska decyzję podjęła Rada Mediów Narodowych. Kto teraz stanie na czele telewizji publicznej?

Wniosek o odwołania Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa TVP złożyła członek Rady Mediów Narodowych Joanna Lichocka. Za wnioskiem głosowało 4 z 5 członków Rady – jej szef Krzysztof Czabański, Elżbieta Kruk i Juliusz Braun.

Jak informuje wyborcza.pl, RMN uznała, że „Kurski był złym szefem TVP, nie było żadnego uzasadnienia.” Równocześnie Rada postanowiła o rozpisaniu konkursu na nowe władze telewizji publicznej. Rozstrzygnięcia mają zapaść do połowy października.

Jacek Kurski został szefem TVP w styczniu. Na stanowisko nominował go minister skarbu.

Za: pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,163FaniLubię
17,900ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy