w

Jacek Ozdoba: Polski Gerhard Schroeder to jest Waldemar Pawlak [WIDEO]

Fot. Twitter

Jacek Ozdoba w programie “Strefa Starcia” na antenie TVP INFO przypomniał jednemu z polityków Polskiego Stronnictwa Ludowego, kim tak naprawdę jest Waldemar Pawlak. Poseł Solidarnej Polski zaznaczył, że rząd Tuska z Pawlakiem był – oprócz SLD – najbardziej prorosyjskim rządem od 1989 roku. Jego zdaniem umowa z Gazpromem, która miała zostać podpisana, gdy władzę dzierżyła opozycja został utajniony, ponieważ byłby to akt oskarżenia wobec odpowiedzialnych za jej konstrukcję.

– Fakty są takie, że Waldemar Pawlak chciał podpisać umowę do 2037 roku i – tutaj swoją drogą – Komisja Europejska na uratowała. Prawda jest taka, że się skompromitowaliście. Najbardziej prorosyjskim rządem, który był po 1989 roku – oprócz SLD – był niestety Waldemar Pawlak razem z Tuskiem. Polski Gerhard Schroeder to jest Waldemar Pawlak. – powiedział polityk Solidarnej Polski.

– Najwyższa izba Kontroli zrobiła raport o umowie Pawlaka z Gazpromem. Ona była utajniona. Utajniliście ją z jednego, prostego powodu: to jest akt oskarżenia wobec was, wobec pana i całego środowiska Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jeżeli ma pan honor, to niech pan spojrzy w kamerę i powie, że pan składa wniosek o wyrzucenie Pawlaka z tych struktur. Ten człowiek jest odpowiedzialny za uzależnianie Polski, mówił że Baltic Pipe jest nieopłacalny. – odniósł się do polityka Polskiego Stronnictwa Ludowego Ozdoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Wójcik: Kończą się powoli rządy manipulantów i szaleńców w KE

Kurski ostrzegał przed Nord Stream. Giertych, Czarzasty i Lis mieli.. ubaw [WIDEO]