w

Jacek Ozdoba punktuje nadużywanie immunitetu przez opozycyjnych polityków [WIDEO]

Fot. Twitter

Jacek Ozdoba na antenie TVP INFO odniósł się do nadużywania immunitetu, jakiego dopuszczają się politycy opozycji. Podał on przykład m.in. Sterczewskiego oraz Nitrasa, którzy w bezczelny sposób dopuścili się arogancji wobec prawa. Poseł Solidarnej Polski zaznaczył, że w sądownictwie rządzi nadzwyczajna kasta, która już nawet nie ukrywa swoich sympatii politycznych.

– Nawiązując do tego, do czego wam służy właściwie immunitet: rzeczywiście, pan Sterczewski – poseł, który jedzie pijany i pokazuje ignorancję, czy pewną butę, arogancję w stosunku do funkcjonariuszy policji. Ale mamy też takiego bohatera, który uderzył kobietę. Nazywa się Nitras – damski bokser, którego co? Immunitet nie jest zdjęty, bo opozycja twierdzi, że jednak tutaj nie będzie odpowiadał, no bo ja rozumiem, że ma prawo uderzyć kobietę, tak? To jest piekło kobiet, które robicie w tej chwili. – powiedział Ozdoba.

– Jedna z działaczek opozycji w wymiarze sprawiedliwości, w stosunku do demokratycznych reform, sędzia, szefowa jednego ze stowarzyszeń, która miała przyjąć korzyść majątkową w postaci telefonu. No i co sąd robi? Broni swojego. No nadzwyczajna kasta, zresztą już tego nie ukrywają sędziowie. – dodał polityk Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Kanthak: Eurokraci nie mogą decydować, jakie ma być ustawodawstwo w Polsce [WIDEO]

Sumliński ujawnia: Za rządów PO prawie wszystkie duże kontrakty wygrywały spółki ludzi ze służb PRL i WSI