JAK POWSTAŁ KOD? [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

JAK POWSTAŁ KOD? [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

„To my wyprodukowaliśmy Mateusza Kijowskiego, bo otoczyliśmy go taką bańką i tak chroniliśmy, chroniąc KOD, że być może rzeczywiście uwierzył w swoją wielkość przez nas…” tak mówi o Mateuszu Kijowskim jedna z jego byłych współpracowniczek – Magazyn Śledczy Anity Gargas – TVP1.

Jaką rolę w karierze lidera KOD odgrywa Adam Michnik? Co łączy Kijowskiego i KOD z Ruchem Obywatelskim Akcją Demokratyczną ROAD, założonym w latach 90-tych? O dwóch twarzach założyciela Komitetu Obrony Demokracji, Mateusza Kijowskiego w najnowszym „Magazynie śledczym Anity Gargas”.

Czy Komitet Obrony Demokracji to kolejna wydmuszka służb specjalnych?

ZOBACZ: Michalkiewicz: Nowoczesna i KOD to wydmuszka WSI!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,248FaniLubię
17,844ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy