Jaki może być kompromis pomiędzy naszą kulturą a kulturą, która traktuje kobiety jak psy?

0
20096

Pozycja kobiety jest najlepszą miarą zaawansowania kultury i cywilizacji – zaawansowane kultury nadrzędne dzięki nauce i uprzemysłowieniu (niestety nie dzięki religii – nawet chrześcijaństwo jest dzisiaj bardziej pogańskie niż Jezusowe) wyzwoliły kobiety i zrównały status obu płci. A kultury podrzędne, dzikusy, prymitywy, pastersko-zbierackie plemiona a także religia Mahometa zniewalają kobiety – pisze Adam Wojtasiewicz na Facebooku.

I jaki może być kompromis pomiędzy kulturą, która traktuje obie płcie na równi a kulturą która traktuje kobiety jak psy? No nie może być żadnego a jednak całe katedry na uniwersytetach zachodu żyją z tego, że rzekomo dowodzą, że może…

ZOBACZ: ISLAM: Nastolatka spalona żywcem, ponieważ nie chciała wyjść za mąż za starszego mężczyznę!

A najdziwniejsze jest to, że o tej równości kultur często gardłują lewicowe feministki – to już musi być jakaś choroba psychiczna, coś jak te dwie Brytyjki, które chciały walczyć w szeregach ISIS dla Allaha – synowie Islamu najpierw je zeszmacili, stłukli i zrównali z psami, potem jedną zabili przy próbie ucieczki a druga chyba też została zatłuczona.

Tak patrzę na lewo, na prawo, w górę i w dół i tu nad Wisłą jest spoko – to jest poziom względnego komfortu. Polskie gówno w polu jest dzisiaj bardzo ok.

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here