ISLAM: Nastolatka spalona żywcem, ponieważ nie chciała wyjść za mąż za starszego mężczyznę! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

ISLAM: Nastolatka spalona żywcem, ponieważ nie chciała wyjść za mąż za starszego mężczyznę!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W ramach tzw. “honorowego zabójstwa” nastoletnia dziewczyna została spalona żywcem. Dlaczego? Ponieważ odmówiła przyjęcia zaręczyn od dwa razy starszego od siebie mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w Pakistanie. 19 – letnia Maria Sadaqat została brutalnie pobita w swoim domu przez grupę mężczyzn. Potem oblano ją benzyną i podpalono.

ZOBACZ: Klinika spalonych twarzy dokument o tym, co może zrobić Pakistańczyk żonie.

Z poparzeniami, które obejmowały 85 procent jej ciała, została przewieziona do szpitala. Niestety zmarła. Jak powiedział jej wuj, Abdul Basit, była torturowana przed śmiercią, ponieważ „odmówiła przyjęcia zaręczyn od rozwodnika, który był dwa razy od niej starszy”.

Maria Sadaqat przed swoją śmiercią zdołała jeszcze podać policji nazwiska dwóch oprawców.
To w Pakistanie dochodzi najczęściej do tzw. “honorowych zabójstw”. Muzułmanie twierdzą, że są one sprzeczne z naukami islamu, jednak praktyka wygląda zupełnie inaczej. Najczęściej ofiarami są kobiety, które nie chcą się podporządkować woli rodziny lub woli mężczyzny.

ZOBACZ: OKROPIEŃSTWO! Państwo islamskie spaliło żywcem 19 jazydzkich dziewcząt!

Pakistańska Komisja ds. Praw Człowieka podała zatrważającą liczbę “honorowych zabójstw”. Według niej, w ubiegłym roku prawie 1100 kobiet zostało zabitych przez swoich bliskich właśnie z tego powodu.

Za: fronda.pl, polishexpress.co.uk

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy