Podczas konferencji prasowej w Sejmie RP, Janusz Korwin-Mikke wypowiedział się na temat kryzysu konstytucyjnego. Wg prezesa partii KORWiN mamy obecnie dwa porządki prawne co musi doprowadzić do wojny domowej…

Jakie jest rozwiązanie tego konfliktu? Prawo i Sprawiedliwość powinno albo zawiesić obecnie obowiązującą konstytucję i wprowadzić IV RP albo wojsko powinno wprowadzić stan wojenny i zaprowadzić porządek (jak generał Pinochet w Chile).

Korwin-Mikke stwierdził również, że w Polsce są politycy, którzy dążą do polskiego majdanu i rozlewu krwi w Polsce. Nic dziwnego, skoro pierwszy raz od dziesięcioleci widzą możliwość odrodzenia się państwa polskiego… to będą atakować.

Mój komentarz: właśnie przez takie wypowiedzi KORWiN nie może wprowadzić posłów do Sejmu RP. Wszystkim Polakom stan wojenny i przejmowanie władzy przez wojsko kojarzy się z generałem Jaruzelskim i jego czerwonymi rządami splamionymi krwią niewinnych Polaków.

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

  1. Sorry ale to, że napiszesz, że nie życzysz sobie stanu wojennego bo sobie źle go kojarzysz nie zmieni tego, że może to być jedyne rozwiązanie. Proponuję posłuchać ludzi prawicy prawdziwej a nie udawanej (czyt. PiS) i zastanowić się nad tym. Oszczędzisz sobie przypału.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here