Janusz Lewandowski: ,,Parlament Europejski patrzy na Aleppo, powinien patrzeć na ulice Warszawy” [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 26 maja, 2020

Janusz Lewandowski: ,,Parlament Europejski patrzy na Aleppo, powinien patrzeć na ulice Warszawy” [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Debata europarlamentu o praworządności w Polsce odbędzie się w środę po południu. Deputowany do Parlamentu Europejskiego z ramienia PO Janusz Lewandowski twierdzi, iż są ,,nowe i stare powody, by manifestować sprzeciw wobec nadużyć władzy w Polsce oraz by PE zajmował się po raz kolejny Polską, zaniepokojony rozwojem sytuacji”.

Jednocześnie dokonał mało fortunnego porównania. Lewandowski narzekał na niekorzystny termin debaty.

To zestawienie wywołało dużo negatywnych komentarzy. Przypomnijmy, że w Syrii trwa krwawa wojna domowa i zdaniem internautów zestawienie dwóch sytuacji jest nie na miejscu.

Lewandowski podkreślił także, iż ,,Polacy oczekują, że demokratyczny świat i Parlament Europejski nie pozostanie obojętny wobec tego, co się dzieje w Polsce”.

My, jak zawsze, będziemy głosem milionów Polaków, którzy dobrze się czują w UE i dobrze rozumieją, jaką wartością jest UE dla naszego bezpieczeństwa i szans rozwojowych – mówił.

Lewandowski oceniał niezwykle krytycznie rządy PiS-u:

“Jarosław Kaczyński i wykonawcy jego poleceń są jak socjalistyczni przodownicy pracy w mnożeniu tych problemów, które są doskonale widoczne dla demokratycznego świata. Widać, jak sprytnym przywódcą jest Viktor Orban na tle Kaczyńskiego. Orban robi swoje, a Polska jest stale ulokowana na oślej ławce.”

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA MOJEGO KOMENTARZA NA TEMAT LEWANDOWSKIEGO:

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,233FaniLubię
17,864ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy