Jarosław Kaczyński o Partii Republikańskiej Anny Siarkowskiej: Cieszę się, że ruch republikański się konsoliduje i uczestniczy w #DobraZmiana

2
3830

Prezes Prawa i Sprawiedliwości skierował do założycieli Partii Republikańskiej list, w którym wyraził radość z faktu konsolidacji środowisk prawicowych i dołączenie Partii Republikańskiej do #DobrejZmiany.

Anna Maria Siarkowska: Sojusz PiS i Partii Republikańskiej będzie korzystny dla obu stron

Co da Partii Republikańskiej sojusz z Prawem i Sprawiedliwością? Myślę, że przede wszystkim korzyści są takie, że środowisko Zjednoczonej Prawicy poszerza się o nowe, merytoryczne i młode środowisko. Korzyścią będą efekty synergii. Z jednej strony nasze młode, energiczne i merytoryczne środowisko wchodzi do Zjednoczonej Prawicy, z drugiej zaś zyskujemy możność wpływania na decyzje, które już dzisiaj są podejmowane, które wpływają na to jak wygląda Polska.

Nie chcemy czekać w opozycji przez następne 10 – 20 lat i cały czas głosić chociażby wolnorynkowe hasła na takiej zasadzie, że jest to taka zaszczytna, ale niewiele dająca walka na Facebooku czy w innych mediach społecznościowych. Dzisiaj na tyle, na ile możemy, oczywiście ten wpływ jest ograniczony, ale chcemy wpływać na decyzje, które są dzisiaj podejmowane. Chcemy wpływać na to jak wygląda Polska. I brać za to współodpowiedzialność.

 

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here