w ,

Jarosław Kaczyński: Platforma Obywatelska poszła w stronę lewackiego ekstremizmu

– Platforma poszła bardzo ostro w lewo, w stronę lewackiego ekstremizmu, co nas trochę zaskakuje – ocenił prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński w rozmowie z “Rzeczpospolitą”. Pierwsza obserwacja – jak napisano w zapowiedzi wywiadu – dotyczy samego PiS. – Prawą flankę utrzymujemy i jesteśmy na niej mocni. Nie pójdziemy na lewo – to jest oczywiste – mówi Kaczyński.

“Rzeczpospolita” przywołuje na końcu zapowiedzi wywiadu z prezesem PiS, że w ostatnim czasie wielu ważnych polityków PO z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim na czele przyznało, iż wspiera liberalizację prawa antyaborcyjnego, ale inni, w tym były szef partii Grzegorz Schetyna, się z tym nie zgadzają.

„Oni są tutejsi, oni tu żyją, gadają w moim języku, ale to nie są Polacy” – Borowski o zbezczeszczeniu pomnika śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Kaczyński zastanawia się, czy tworzy się nowy układ opozycji. – Pytanie, czy jest prawdą, że to układ z Hołownią, że oni mają wypchnąć lewicę, a Hołownia ma zająć miejsce na centrum. Wszystko to jest nowym-starym pomysłem, by nas pozbawić władzy – mówi lider Zjednoczonej Prawicy.

Trzaskowski znów nie dotrzyma obietnicy? W Warszawie dalej nie ma ulicy Lecha Kaczyńskiego, jest Armii Ludowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Minister Romanowski: “Holandia jest wrzodem na ciele Unii Europejskiej”

Sensacyjne odkrycie po 80 latach!