Jeden obrazek o tym jak żenujące są niemieckie media w Polsce, czyli KOD w USA. - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Jeden obrazek o tym jak żenujące są niemieckie media w Polsce, czyli KOD w USA.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Niemieckie media w Polsce robiły z wizyty Mateusza Kijowskiego w Stanach Zjednoczonych wielkie wydarzenie, porównywalne do słynnego przemówienia Lecha Wałęsy w Kongresie! Trąbiono nawet, że Obama nie spotka się z Andrzejem Dudą a tylko z polskim alimenciarzem. No cóż rzeczywistość jest trochę inna :-) 

Delegacja KOD – Mateusz Kijowski, Magdalena Kijowska, Joanna Radzimowska i Bartłomiej Marciniak – przebywają w USA od 1 do 9 kwietnia na zaproszenie amerykańskiej organizacji Freedom House. Odwiedzą kolejno Nowy Jork, Waszyngton i Chicago.

Prywatna organizacja zaprosiła kilku lewaków aby przemawiali do innych lewaków. Z prawdziwą amerykańską Polonią z całą pewnością się nie spotkają bo Ci ich przepędzą w cholerę.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,509FaniLubię
18,036ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy