Jemen: publiczna egzekucja mordercy i pedofila. Wykonanie kary transmitowała telewizja - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Jemen: publiczna egzekucja mordercy i pedofila. Wykonanie kary transmitowała telewizja

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Setki Jemeńczyków zgromadziło się, aby obserwować publiczną egzekucję mężczyzny skazanego na karę śmierci za gwałt i zamordowanie 3-letniej dziewczynki. Wykonanie wyroku śmierci transmitowała jemeńska telewizja.

Muhammad al-Maghrabi został zabity na centralnym placu stolicy Jemenu, Sanie. Egzekucja miała charakter publiczny. Skazany 41-letni sprawca, który przyznał się do zgwałcenia dziewczynki, Rany al-Matari został ułożony na ziemi, a egzekucja wykonano pięcioma strzałami z karabinu automatycznego.

Wykonanie kary śmierci wzbudziło spore zainteresowanie, a wiele z osób filmowało moment egzekucji. Do mediów trafiły także zdjęcia skazańca.

Część tłumu już po wykonaniu egzekucji odprowadzała policyjny samochód, którym wywożono ciało więźnia.

Po wykonaniu wyroku ojciec zgwałconej dziewczynki powiedział dziennikarzom, że czuje się, jakby narodził się na nowo. – Teraz czuję ulgę – stwierdził.

Za: pch24.pl, źródło: wprost.pl

Kryzys nadal trwa: niedożywienie, brak wody i choroby zagrażają życiu milionów dzieci w północno-wschodniej Nigerii, Somalii, Sudanie Południowym i Jemenie

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy