w , , ,

Jerzy Grunwald: „politycy poprzez politykę migracyjną szykują społeczeństwu drugi Holocaust”

– To, co dzieje się w Europie, to efekt obłąkanej polityki migracyjnej stworzonej przez liberalno-lewicowych obłąkanych ludzi w Brukseli. Mieszkam w Szwecji 43 lata. Ten problem znam od podszewki. Jestem praktykiem, nie teoretykiem, który widzi ten problem na co dzień – powiedział w programie „Minęła 8” w TVP Info wokalista i kompozytor Jerzy Grunwald. – Mamy całkowitą bezkarność – zaznaczył Jacek Wrona, kryminolog, ekspert ds. bezpieczeństwa, były funkcjonariusz CBŚ. Goście programu odnieśli się do brutalnego ataku na polskich turystów w Rimini.

26-letni Polka i jej mąż zostali napadnięci na plaży w Rimini w nocy z piątku na sobotę przez czterech mężczyzn prawdopodobnie pochodzących z północnej Afryki. Napastnicy zbiorowo zgwałcili kobietę, a mężczyznę kilka razy uderzyli w głowę, wskutek czego stracił przytomność. Oboje zostali też ograbieni. Do Włoch jadą we wtorek polscy prokuratorzy.

Jerzy Grunwald odniósł się do kryzysu migracyjnego w Europie. Mówił m.in. o sytuacji w Szwecji. – Niestety, mamy w Szwecji do czynienia z obłąkanym terrorem fanatycznej poprawności politycznej, która wbrew własnemu społeczeństwu narzuca obcą kulturę, opóźnioną w rozwoju, każąc nam się integrować z tym społeczeństwem, które w życiu się nie zintegruje. To są ludzie, którzy reprezentują zupełnie inny poziom inteligencji – powiedział Jerzy Grunwald.

Jak dodał, nie widzi żadnej możliwości integracji. – Przede wszystkim nie ma pokojowego islamu. Nie ma ludzi, którzy wyraziliby jakąkolwiek skruchę, że chcą w to społeczeństwo wejść – podkreślił.

– Moja imigracja i mój przyjazd do Szwecji miał zupełnie inny wymiar. Jestem człowiekiem, który wykształcił się tam, opanował język, który zintegrował się ze społeczeństwem. Islam – nie. Uchodźcy przyjechali tam tylko po pieniądze i w myśl swobód demokratycznych narzucają swój porządek – zaznaczył.

https://prawicowyinternet.pl/niemiecka-demokracja-szesc-miesiecy-wiezienia-za-krytyke-islamu-bloger-skazany-przez-niemiecki-sad/

„Szykują drugi Holocaust”

– Szwedzi żyją w strachu. Boją się wyrażać swoje poglądy, bo każda forma krytyki migracyjnej jest postrzegana jako rasizm i ksenofobia, faszyzm, nietolerancja, nienawiść. To są brednie i lewacki bełkot, który natychmiast trzeba ukrócić – powiedział Jerzy Grunwald.

Jak dodał, ma nadzieję, że „za rok, może wcześniej, odbędą się wybory, gdzie do głosu dojdą szwedzcy demokraci, którzy odsuną tych oszołomów od władzy, bo oni szykują własnemu społeczeństwu drugi Holocaust”. – Mówię to z pełną odpowiedzialnością jako człowiek, którzy mieszka w Szwecji 43 lata – zaznaczył.

Całkowita bezkarność

– Mamy całkowitą bezkarność – zaznaczył Jacek Wrona – kryminolog, ekspert ds. bezpieczeństwa, były funkcjonariusz CBŚ.

– W Rimini było kilka prób gwałtu. Policja się nie zapuszczała na plażę. Był komunikat, aby w nocy tam nie wchodzić. W kurorcie turystycznym jest komunikat, aby nie wychodzić na plażę. Bo co? Bo policja nie daje sobie rady? To są absurdy – powiedział Wrona.

– Jak także mieszkałem na Zachodzie. Byłem w Londynie w latach 80. Ten Londyn w porównaniu z tamtym to inny świat. Zachód to już jest inny świat. Są strefy, do których się nie wchodzi – podkreślił.

Jak dodał, nie inaczej jest we Francji. – Również w Paryżu są dzielnice, do których już nie tylko turyści nie wchodzą, ale także policja – powiedział.

TVP Info „Minęła 8”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Nowoczesna: Angela Merkel zachowała się jak prawdziwy przyjaciel Polski

Borys Budka przestał być Polakiem? Nawet senatorowie PO odcinają się od jego skandalicznych słów!