Julia Pitera sięgnęła dna. Stanęła w obronie niemieckich Jugendamtów! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Julia Pitera sięgnęła dna. Stanęła w obronie niemieckich Jugendamtów! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Europosłanka PO Julia Pitera stwierdziła w trakcie debaty w Parlamencie Europejskim, że podnoszenie sprawy Jugendamtów przypomina „histerię antyszczepionkową”. Jej zdaniem podważa to „wzajemne zaufanie w ramach wspólnoty europejskiej”.

– Komisja Petycji w toku prac dysponowała zazwyczaj tylko relacją autora petycji, a przecież żadna instytucja nie może ograniczyć obywatelowi praw bez wyroku sądu. Również w sprawach opieki nad dziećmi. Tak więc wyroki w każdej sprawie musiały zapadać – powiedziała w PE Pitera.

Kilka artykułów o patologiach Jugendamtów:

W Polsce rozpoczęła się walka z pedofilami a w Niemczech wyszło na jaw, że Jugendamt oddawał dzieci pod opiekę pedofilów!

Germanizacja, wszechwładza i działanie wbrew sądom. Polski rodzic z Niemiec o Jugendamtach

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,505FaniLubię
18,033ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy