w

Kałużny: Na debatę o polskim węglu przybyli grabarze polskiego górnictwa z PO, PSL i Lewicy [WIDEO]

Fot. YouTube

Mariusz Kałużny podczas swojego wystąpienia z mównicy zwrócił uwagę na obłudę opozycyjnych polityków. Stwierdził on, iż na debatę o polskim węglu przybyli “grabarze polskiego górnictwa z PO, PSL i Lewicy”. Poseł Solidarnej Polski zasugerował również, że Donald Tusk otrzymał stanowisko w Brukseli w zamian za zamykanie stoczni i kopalni w naszym kraju.

– Takiej obłudy to ja w życiu nie słyszałem. Dzisiaj na debatę o polskim węglu przybyli grabarze polskiego górnictwa z PO, PSL i Lewicy. Ci sami, którzy zamykali kopalnie, atakowali Zbigniewa Ziobro za obronę polskiego węgla oraz ci sami, których przywódca otrzymał w Brukseli stanowisko za zamykanie stoczni i kopalni. Ci sami ludzie, którzy realizowali politykę zielonego ładu, którą napisali Putin z Niemcami. – powiedział Mariusz Kałużny.

Putin zanim zaatakował Ukrainę, wiedział, że musi podporządkować sobie silne kraje UE. Wy wszyscy braliście w tym udział. To, że Donald Tusk celowo, na zlecenie brał w tym udział – nie mam wątpliwości. Jednak czy wy – na zlecenie, czy z głupoty – pytanie pozostawiam otwarte. – zakończył poseł Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Michał Wójcik do opozycji: ceny energii to wasza sprawka! [WIDEO]

Maria Kurowska: Ostatni moment, by powstrzymać niemiecką hegemonię i nie obudzić się w IV Rzeszy!