Za: Facebook.com
w ,

Kampania NIENAWIŚCI KOD-u! W Szczecinie zaatakowano siedzibę PiS!

Drzwi do siedziby PiS w Szczecinie zostały zniszczone w nocy. – O wszystkim dowiedziałem się godzinę przed otwarciem biura. Dostałem telefon w tej sprawie – opowiada Witold Witkowski, sekretarz zarządu okręgowego PiS w Szczecinie. Przyznaje, że nie jest to pierwszy akt wandalizmu, z którym spotyka się w tym miejscu. – Ale pierwszy raz odbyło się to w taki sposób. Zwykle zrywano szyld. Teraz konieczne było wezwanie policji, która już bada sprawę – wyjaśnił.

Kampania nienawiści, którą od wielu miesięcy podsycają politycy Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Komitetu Obrony Demokracji przejawia się nie tylko w krzykach starych ludzi na ulicach, beneficjentów poprzedniego systemu. Niestety, z komuny wywodzi się również agresja tego środowiska. Nie mogą dzisiaj bezkarnie pałować ludzi o odmiennych poglądach, nie mogą mordować księży, nie mogą ich internować. Skończył się etap, w którym Jerzy Urban a następnie jego następny – Adam Michnik czy Mariusz Walter mieli monopol na prawdę. Całe to środowisko nie może się otrząsnąć po przegranych wyborach. Niestety coraz częściej dochodzi do przestępczych działań, takich jak blokowanie mównicy sejmowej, ataki na dziennikarzy czy niszczenia mienia.

ZOBACZ: KTO ROZPOZNAJE TE OSOBY? Policja publikuje zdjęcia KOD-owców łamiących prawo!

Przypomnę jeszcze Państwu o wydarzeniu, które miało miejsce 19 października 2010 roku. Wówczas doszło do ataku na biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi. W jego wyniku śmierć poniosła jedna osoba (Marek Rosiak), druga z poważnymi obrażeniami została odwieziona do szpitala. Morderca, Ryszard Cyba  był członkiem Platformy Obywatelskiej i krzyczał, że chciał zabić Jarosława Kaczyńskiego… 

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

KTO ROZPOZNAJE TE OSOBY? Policja publikuje zdjęcia KOD-owców łamiących prawo!

Kukiz o zamieszkach w Sejmie. Potrzeba kar finansowych!