w ,

Kard. Napier: Ruch BLM w rzeczywistości promuje ideologię gender.

“Black Lives Matter” to ruch walczący z rasizmem (przynajmniej wg zlewaczałej części społeczeństwa). W istocie jednak, ruch ten przyzwyczaił nas już do tego jak bardzo zepsute potrafi być tzw. nowoczesne społeczeństwo. Brak poszanowania wartości tradycyjnych czy własności prywatnej, to tylko niektóre z przymiotów tego ruchu.

Do dyskusji na temat BLM dołączył się min. południowoafrykański kardynał Wilfrid Napier. Kardynał Napier jest osobą która faktycznie doświadczyła rasizmu, a poprzez swoje działania przyczynił się do upadku apartheidu w RPA.

W wywiadzie dla włoskiego portalu „La Nuova Bussola Quotidiana” kard. Napier stwierdził, że ruch „Black Lives Matter” został przechwycony przez ludzi, w których interesie leży zburzenie dotychczasowego porządku i obalenie obowiązujących zasad, na których opiera się nasza cywilizacja. Widać to po głoszonych postulatach gdzie walka z rasizmem jest jedynie ogólnikiem, a gender i inne nowoczesne ideologie stają się jedną z naczęściej poruszanych przez BLM kwestii. Dowodem na to może być poparcie ruchu przez znane proaborcyjne organizacje jak np. Planned Parenthood.

Chęć zmniejszenia liczby Afrykańczyków jest wyrazem rasizmu. Tak samo, jak udzielenie pomocy ekonomicznej tym krajom afrykańskim, które w zamian wprowadzą legislację promującą związki osób tej samej płci czy aborcję – zauważa kard. Napier.

W czasach upadku moralnego, takie głosy wśród hierarchów kościelnych są szczególnie istotne dla chrześcijan, którzy nie są obojętni na wszelkiego rodzaju sytuacje będące zaprzeczeniem chrześcijańskiego stylu życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Irracjonalne zarzuty Siemoniaka wobec księdza Isakowicza-Zaleskiego

Donald Tusk w 2014 r.: “Nigdy nie zwątpiłem w osobistą uczciwość Sławomira Nowaka”