w ,

Kasta znów się kompromituje! Sędziowie protestują, aby przywrócić do pracy Juszczyszyna – przypominam kim jest i co zrobił!

Sędziom bardzo nie podoba się Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego. Nie podoba im się, że mogą odpowiadać za przestępstwa jak każdy inny człowiek – czują się “nadzwyczajną kastą”, tylko czasy kiedy byli traktowani jak święte krowy minął, mam nadzieję, że bezpowrotnie. Są takimi samymi ludźmi jak każdy inny i powinni w taki sam sposób odpowiadać również za błędy przy swojej pracy.

Na Twitterowym profilu Stowarzyszenia Sędziów Polskich „IUSTITIA” umieszczono zdjęcia z manifestacji sędziów w obronie sędziów Tulei, Juszczyszyna i Morawiec. Jeśli Juszczyszyn i Tuleya to “niezależni sędziowie” to jak dla mnie możecie tam sobie stać i całą zimę.

Co zrobił Juszczyszyn? 

Gospodarstwo rolnika warte pół miliona złotych jest licytowane przez komornika, cena wywoławcza: 217 tys., nabywca wpłaca wadium 32 tys., w wyniku błędów sędziego Pawła JUSZCZYSZYNA nie wpłaca nic więcej. Przejmuje gospodarstwo rolnika, który nie może spłacić zadłużenia. Rolnik umiera w nędzy po utracie gospodarstwa nie jest w stanie spłacić dłużnika, ponieważ sędzia nie wyegzekwował spłaty całości. Umiera w zagrzybiałym mieszkaniu komunalnym.

Kilka lat później sędzia, który doprowadził rolnika do nędzy powinien siedzieć w więzieniu? No chociaż powinien zostać usunięty z zawodu? Nic bardziej mylnego, jest gwiazdą opozycji, w jego obronie na ulice, na polityczne protesty, wychodzą inni sędziowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Facebook usunął fanpage konserwatywnego homoseksualisty! Czy to nie homofobia?

PILNE! Zbigniew Ziobro skierował do marszałek Sejmu wniosek o uchylenie immunitetu Joannie Scheuring-Wielgus!