Katolicki Kościół w Norwegii uznał spotkania dot. żołnierzy wyklętych za ekstremistyczne. - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Katolicki Kościół w Norwegii uznał spotkania dot. żołnierzy wyklętych za ekstremistyczne.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Polski historyk znany przede wszystkim z przywracania pamięci o Żołnierzach Wyklętych okazuje się być niewygodnym dla norweskich duchownych. Nagłówki gazet mówią o: “otwieraniu drzwi dla prawicowych ekstremistów”.

 Katolicki Kościół w Norwegii postanowił zmienić zasady wynajmowania lokali pod organizowane w parafiach spotkania po tym jak w Norwegii odbyła się seria spotkań z Leszkiem Żebrowskim. Osobą odpowiedzialną za taki stan rzeczy jest biskup Bernt Eidsvig, który po donosach ze strony lewicowych środowisk stwierdził, że wynajem lokali nie powinien obejmować politycznych spotkań czy wykładów.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Na tym jednak nie poprzestano. Padły stwierdzenia, że nie można się godzić aby: “postawy oraz punkty widzenia sprzeczne z naszymi chrześcijańskimi podstawowymi wartościami były głoszone w naszych lokalach.” Dodano również, że: “niestety znalazły się miejsca gdzie ta osoba z ekstremistycznie prawicowymi postawami jest wpuszczona jako wykładowca.” Co ciekawe tematem spotkania mieli być Żołnierze Wyklęci w związku ze zbliżającym się dniem 1 marca.

Organizacją spotkań z Leszkiem Żebrowskim zajmowała się osoba z polskiego środowiska parafialnego. Finalnie do spotkań doszło w Drammen i Stavanger.

Za: narodowcy.net

Czy spotkania z Leszkiem Żebrowskim są “ekstremistyczne”? Przekonajcie się sami:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,764FaniLubię
18,072ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy