w

Kibice Legii odpowiadają Lisowi i GW: „Dla Was nie będzie gwizdów, będą szubienice”

„KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice – dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice!” transparent z takim hasłem pojawił się na trybunach Legii Warszawa podczas meczu z Piastem Gliwice. Kibice odpowiedzieli w ten sposób na manipulacje z meczu pucharowego w Warszawie. Stadion zareagował na pomówienia, że kibice Legii Warszawa i Lecha Poznań wygwizdali demokratycznie wybranego Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Sekretarz generalny Nowoczesnej Adam Szłapka złożył zawiadomienie do prokuratury w związku z transparentem, który wywiesili kibice Legii Warszawa podczas niedzielnego meczu. Zdaniem Szłapki, jego treść to nawoływanie do nienawiści i użycia przemocy. A moim zdaniem jest to historyczne hasło nawołujące do walki ze zdrajcami własnej ojczyzny, dawniej wieszano Targowicę a dzisiaj osoby, które donoszą na naszą ojczyznę za granicą, nie są nawet skazywane…

https://www.youtube.com/watch?v=VrVkuAzpxMM

„To jest groźba karalna, to jest grożenie śmiercią, to jest nawoływanie do nienawiści. Żądamy bardzo stanowczych działań od ministra Zbigniewa Ziobry, żeby podjął działania prokuratorskie w tej sprawie” stwierdził Szłapka i w tej kwestii muszę się zgodzić! Cały czas czekamy na stanowcze działania Zbigniewa Ziobry! Rozliczenie afery Amber Gold, afery hazardowej, afery stadionowej, afery stoczniowej, afery autostradowej, kradzieży pieniędzy z OFE, afery taśmowej – w tym kwestię ministra Sienkiewicza i zlecenia podpalenia budki pod rosyjską ambasadą, afery lekowej, afery związanej ze sfałszowaniem wyborów samorządowych, afer z przetargami w wojsku. Czekamy na rozliczenie kłamstw związanych z katastrofą smoleńską – Ewa Kopacz powinna w tej chwili zapierdzielać w kamieniołomie a nie po ulicach Warszawy razem ze starymi ubekami.

Panie ministrze Ziobro! Do dzieła! Pracy jest cała masa!

Świetne porównanie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Nie ma zgody na kary za nieprzyjmowanie imigrantów! „Musimy się temu zdecydowanie przeciwstawić!”

Sandra Sikora – Moja Litania (pios. Leszka Wójtowicza)