„KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice – dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice!” transparent z takim hasłem pojawił się na trybunach Legii Warszawa podczas meczu z Piastem Gliwice. Kibice odpowiedzieli w ten sposób na manipulacje z meczu pucharowego w Warszawie. Stadion zareagował na pomówienia, że kibice Legii Warszawa i Lecha Poznań wygwizdali demokratycznie wybranego Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Sekretarz generalny Nowoczesnej Adam Szłapka złożył zawiadomienie do prokuratury w związku z transparentem, który wywiesili kibice Legii Warszawa podczas niedzielnego meczu. Zdaniem Szłapki, jego treść to nawoływanie do nienawiści i użycia przemocy. A moim zdaniem jest to historyczne hasło nawołujące do walki ze zdrajcami własnej ojczyzny, dawniej wieszano Targowicę a dzisiaj osoby, które donoszą na naszą ojczyznę za granicą, nie są nawet skazywane…

“To jest groźba karalna, to jest grożenie śmiercią, to jest nawoływanie do nienawiści. Żądamy bardzo stanowczych działań od ministra Zbigniewa Ziobry, żeby podjął działania prokuratorskie w tej sprawie” stwierdził Szłapka i w tej kwestii muszę się zgodzić! Cały czas czekamy na stanowcze działania Zbigniewa Ziobry! Rozliczenie afery Amber Gold, afery hazardowej, afery stadionowej, afery stoczniowej, afery autostradowej, kradzieży pieniędzy z OFE, afery taśmowej – w tym kwestię ministra Sienkiewicza i zlecenia podpalenia budki pod rosyjską ambasadą, afery lekowej, afery związanej ze sfałszowaniem wyborów samorządowych, afer z przetargami w wojsku. Czekamy na rozliczenie kłamstw związanych z katastrofą smoleńską – Ewa Kopacz powinna w tej chwili zapierdzielać w kamieniołomie a nie po ulicach Warszawy razem ze starymi ubekami.

Panie ministrze Ziobro! Do dzieła! Pracy jest cała masa!

Świetne porównanie:

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here