w ,

KIBICE POGONI SZCZECIN ZBULWERSOWANI! Poseł Nitras wystąpił w bluzie klubu podczas kompromitującej go przemowy o broni palnej!

Kim jest Sławomir Nitras zapewne doskonale wiecie, jeden z najmniej kulturalnych i moim zdaniem, najmniej elokwentnych posłów Platformy Obywatelskiej. Człowiek, który poza polityką, praktycznie niczego nie osiągnął, a afery z jego udziałem można wymieniać dłuższą chwilę. Otóż poseł Nitras ośmieszył się kolejny raz, skomentował projekt ustawy, którego prawdopodobnie nawet nie przeczytał, a mianowicie projekt polskich środowisk strzeleckich, który posłowie Kukiz’15 bronili niedawno w Sejmie

Nic nowego, uważam, że Nitras nie należy do posłów bystrych, inteligentnych i oczytanych, zatem sam fakt nieznajomości tematu, w którym zabrał głos, mnie (i innych szczecinian) nie dziwi, nie oburza, zwyczajnie – nic nowego. Wiele osób wzburzył jednak fakt, że Nitras kompromitując się swoją niewiedzą występował w bluzie z logiem Pogoni Szczecin, a to wzbudziło zdecydowane niezadowolenie kibiców, którzy całkiem niedawno jasno dali znać co uważają na temat polityków Nowoczesnej/PO:

Najpierw posłuchajcie wypowiedzi posła Nitrasa a zaraz przejdziemy do komentarzy kibiców:

Kibicowanie na pokaz, pokazywanie się na stadionie bezpośrednio przed wyborami, paradowanie w klubowych barwach pod publiczkę, tego kibice nie znoszą i dają temu wyraz nie tylko na stadionie. Przytoczę zaledwie kilka komentarzy, które pojawiły się pod powyższym filmem:

W Internecie szybko pojawiły się również bardziej rozbudowane komentarze od osób, które zajmują się strzelectwem. Poseł Nitras został sprowadzony do parteru przez Jacka Hoga – prezesa Fundacji Ad Arma, który opublikował na YouTube poniższy film i opatrzył go opisem: „Poseł PO Pan Sławomir Nitras stracił okazję żeby siedzieć cicho i zabrał głos w sprawie projektu Ustawy o Broni i Amunicji zaproponowanego przez Ruch Kukiz’15. Biorąc pod uwagę merytoryczną wartość wypowiedzi lepiej, dla Pana posła, byłoby gdyby milczał.”

Adwokat Andrzej Turczyn opublikował na swojej internetowej stanowisko Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni; „projekt ten zakłada zachowanie modelu dostępu do broni palnej, na zasadzie reglamentacji legalistycznej, nie wprowadza tzw. powszechnego dostępu do broni palnej w Polsce. Projektowany w ustawie model reglamentacji nie spowoduje wzrostu zagrożenia dla porządku i bezpieczeństwa publicznego. Projekt został poddany analizie przez dr Macieja Grutowskiego z Instytut Socjologii UMK w Toruniu, eksperta z zakresu bezpieczeństwa. Opracowanie i wnioski z analizy w załączeniu. Projekt uzyskał w dniu 21 czerwca 2017 r. pozytywną opinię Komisji Ustawodawczej, a Biuro Analiz Sejmowych uznało, że w obecnym kształcie projekt implementuje dyrektywę unijną w sprawie kontroli posiadania i nabywania broni.” Więcej: trybun.org.pl

Głos w sprawie wypowiedzi posła Nitrasa zabrał również poseł Kukiz’15 Tomasz Jaskóła:

Ja wypowiedzi posła Nitrasa będę śledzić, ponieważ pojawiły się głosy jakoby ten osobnik miał kandydować na prezydenta mojego kochanego Szczecina. Będę na każdym kroku wspominać jego wpadki i afery. Nie tylko w Internecie ale również przy osobistym kontakcie:

Na koniec przytoczę pytanie (w oryginale) jednego z Internautów pod wypowiedzią Nitrasa: „Czy jest możliwe… w Polsce! żeby bez żadnych badań psychologicznych zostać posłem i pierdolic takie kocopoly bez przeczytania ustawy nad którą sie glosuje?

Pozdrawiam, Darek Matecki

Biczowanie się na ulicy w Niemczech z powodów religijnych jest OK. Publiczne odmawianie różańca w Polsce jest „kontrowersją”

Dług publiczny Francji to blisko 100% PKB. UE dopuszcza 60%. Dlaczego KE nie stosuje sankcji? Junkcer: „Bo to Francja”