Kłamią w sprawie Trumpa, kłamią w sprawie wypadku premier Szydło! - PrawicowyInternet.pl
środa, 3 czerwca, 2020

Kłamią w sprawie Trumpa, kłamią w sprawie wypadku premier Szydło!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Ostatnie dni to dwa główne tematy w naszych mediach. Jeden światowy – rezygnacja generała Flynna za kontakty z Rosją. Drugi krajowy-wypadek premier Szydło. W obu mamy do czynienia z olbrzymim kłamstwem mediów lewackich.

Z Trumpa lewackie media zrobiły najbardziej prorosyjskiego prezydenta USA, mimo że nie było ku temu żadnych podstaw. Administracja USA ciągle potwierdzała potrzebę utrzymania sankcji wobec Rosji. Co więcej USA jasno twierdzą że Rosja ma oddać Krym. Już sam fakt iż generał Flynn okłamywał prezydenta Trumpa w sprawie treści swych rozmów z przedstawicielem rosyjskiej ambasady. Po co miałby to robić gdyby Trump był prorosyjski?
Prorosyjski to był Obama, to on doprowadził do resetu z Rosją, to on pozwolił jej wejść do Syrii. To on pozwolił na aneksję Krymu. Fakty są jednoznaczne.

 

Jeszcze większym kłamstwem posługują się media w sprawie wypadku premier Beaty Szydło. Wmawia się wszystkim że władza chce zniszczyć młodego chłopaka, kierowcę fiata seicento. Kłamstwo jest tym ohydniejsze że przecież kierujący samochodem BORowiec robił wszytko by ominąć jadącego fiatem. Każdy fachowiec przyznaje że uratował tym jego życie. Wszak z seicento nic by nie zostało po zderzeniu z pancerną limuzyną rządową.

Gdzie tu więc szkoda młodego człowieka? To że żyje jest jego krzywdą? Powinien iść do kierującego rządowym autem z podziękowaniem. To co robią media i histeryczna opozycja w tej sprawie, to szczyt bolszewickiej propagandy. Bolszewia twierdziła że walczy o pokój, a jak było naprawdę to wiemy wszyscy.

Źródło Artykułu: http://niepoprawni.pl/blog/zuberegg/klamia-w-sprawie-trumpa-klamia-w-sprawie-wypadku-premier-szydlo ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl

Nie mają ŻADNYCH GRANIC! Nitras i Pomaska wykorzystują TRAGEDIĘ dzieci z Syrii do bieżącej polityki!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,155FaniLubię
17,874ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy