Nie mają ŻADNYCH GRANIC! Nitras i Pomaska wykorzystują TRAGEDIĘ dzieci z Syrii do bieżącej polityki! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Nie mają ŻADNYCH GRANIC! Nitras i Pomaska wykorzystują TRAGEDIĘ dzieci z Syrii do bieżącej polityki!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Salonowe media wygenerowały fałszywą informację, jakoby polski rząd odmówił przyjęcia 10 sierot z Aleppo. Nieprawdziwego newsa zaczęły rozpowszechniać niemal wszystkie czołowe media w Polsce. Cel takiego działania był prosty – chodziło o pokazanie, że obecny rząd składa się jedynie z bezdusznych biurokratów, którzy nie znają współczucia dla “10 sierot”. Odpowiednio grzane oburzenie opozycji miało się przelać na oburzenie Polaków, a w konsekwencji wywołać niechęć wobec rządu i spadek notowań sondażowych. Wygląda na to, że manipulacją i kłamstwami są oni zdolni do wszystkiego!

To kłamstwo do dnia dzisiejszego powtarzają dwie “największe” intelektualne tuzy polskiego parlamentaryzmu: Sławomir Nitras i Agnieszka Pomaska. Skierowali dzisiaj pytanie do ministra Mariusza Błaszczaka w tej sprawie. Ten nie pozostawił na nich suchej nitki.

Swoją drogą… kim trzeba być aby wykorzystywać ofiary wojny, a szczególnie dzieci – do bieżącej polityki? Czy Nitras i Pomaska nie mają już żadnych barier? Dla mnie to zwykłe skur****ństwo. I pomijam już nawet fakt, że podają zwykłe kłamstwo.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,764FaniLubię
18,072ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy