w , ,

Nie mają ŻADNYCH GRANIC! Nitras i Pomaska wykorzystują TRAGEDIĘ dzieci z Syrii do bieżącej polityki!

Salonowe media wygenerowały fałszywą informację, jakoby polski rząd odmówił przyjęcia 10 sierot z Aleppo. Nieprawdziwego newsa zaczęły rozpowszechniać niemal wszystkie czołowe media w Polsce. Cel takiego działania był prosty – chodziło o pokazanie, że obecny rząd składa się jedynie z bezdusznych biurokratów, którzy nie znają współczucia dla „10 sierot”. Odpowiednio grzane oburzenie opozycji miało się przelać na oburzenie Polaków, a w konsekwencji wywołać niechęć wobec rządu i spadek notowań sondażowych. Wygląda na to, że manipulacją i kłamstwami są oni zdolni do wszystkiego!

To kłamstwo do dnia dzisiejszego powtarzają dwie „największe” intelektualne tuzy polskiego parlamentaryzmu: Sławomir Nitras i Agnieszka Pomaska. Skierowali dzisiaj pytanie do ministra Mariusza Błaszczaka w tej sprawie. Ten nie pozostawił na nich suchej nitki.

https://www.youtube.com/watch?v=fiGB78o82qE&feature=youtu.be

Swoją drogą… kim trzeba być aby wykorzystywać ofiary wojny, a szczególnie dzieci – do bieżącej polityki? Czy Nitras i Pomaska nie mają już żadnych barier? Dla mnie to zwykłe skur****ństwo. I pomijam już nawet fakt, że podają zwykłe kłamstwo.

https://www.youtube.com/watch?v=9y2ABunXrW4

UWAGA! Gronkiewicz-Waltz z prokuratorskimi zarzutami? Chodzi o 2,5 mln zł łapówki! Rozliczanie zbrodniczego procederu się rozpoczęło!

Wejherowo: bandyci połamali księdzu żebra i splądrowali mieszkanie!