w ,

Koalicja Europejska przekroczyła granicę. Kaczyński stanowczo: „Wara od polskich dzieci!” [WIDEO]

– My chcemy jasno powiedzieć: tu mówimy nie, a już w szczególności jeżeli chodzi o dzieci. Wara od naszych dzieci – powiedział w sobotę podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach prezes Jarosław Kaczyński.

– Po przedstawieniu naszej Deklaracji Europejskiej liczyłem, że opozycja również zaprezentuje swój program, ale niestety, mamy wciąż wyłącznie ideologię. My się nie rozbiegniemy. My będziemy zabiegać o Polskę. Dlatego warto na nas głosować – powiedział Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas Konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach.

Dodał, że Polska jest sercem Europy, a dla Prawa i Sprawiedliwości liczy się to, aby w tym sercu uzyskać dla Polaków europejski poziom życia.

– Przeprowadziliśmy już pierwszy etap potrzebnych zmian, nie tylko w sferze finansów, ale przede wszystkim w społecznej. Program Rodzina 500+ to symbol. Przed nami drugi etap zmian, którego centrum jest Nowa Piątka PiS – oznajmił.

Podkreślił, że polska reprezentacja w PE będzie rozważnie i odważnie walczyć o interesy Śląska i całej Polski. Premier Mateusz Morawiecki zaznaczył, że Śląsk jest ponownie motorem napędowym wzrostu gospodarczego Polski.

– Zachowaliśmy perłę polskiego przemysłu jaką jest górnictwo i potrafiliśmy rozwijać nowe gałęzie – powiedział. Przypomniał, że proeuropejskie punkty z Deklaracji Europejskiej, którą przedstawiło Prawo i Sprawiedliwość mają służyć Polsce.

– Wiem, że nasi przyszli europarlamentarzyści zapewnią, że polskie interesy w UE będą strzeżone. Musimy pokazywać, że Polska jest sercem Europy. Dbając o interesy Polski, dbamy także o interesy całej UE. Polska może być jeszcze silniejsza, to zależy przede wszystkim od siły naszej woli, od iskry mobilizacji, potrzeby parcia do przodu. My stoimy po stronie wolności, demokracji, zwykłego człowieka – oznajmił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa przez Roberta Biedronia!

Ziobro uderza w bandytów oszukujących przy sprzedaży samochodów. Nawet 5 lat za “bicie liczników”