w ,

Kobiety przeciwko czarnym protestom – Manifest „Więcej Piękna”

Uczestniczki tzw. Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, postulujące podczas cyklu „czarnych protestów” mordowanie nienarodzonych dzieci w ramach legalnej aborcji, kolejny raz usilnie próbują przedstawić się jako głos ogółu polskiej płci żeńskiej i zachęcają kobiety do ponownego „wyjścia na ulice”, tym razem 8 marca. W odpowiedzi na powyższą retorykę, pod koniec ubiegłego roku, powstała nieformalna grupa kobiet sprzeciwiających się promowaniu cywilizacji śmierci, które wolą się skupić na realnych problemach współczesnych Polek.

W ramach sprzeciwu wobec przywłaszczania przez lewicowe aktywistki prawa do wypowiadania się w imieniu kobiet, inicjatorki Manifestu zorganizowały pod koniec ubiegłego roku alternatywne zgromadzenia pod hasłem „Więcej Piękna”. Podczas tego wydarzenia panie demonstrowały fakt, iż nie godzą się na postrzeganie wszystkich kobiet jako wulgarne zwolenniczki mordowania nienarodzonych dzieci, a siła kobiet tkwi ich wrażliwości, szacunku do siebie i swojego ciała, a także w braniu odpowiedzialności za swoje czyny. Powstała także strona Manifestu Kobiet, gdzie informowano o kolejnych inicjatywach związanych z tym tematem.

W odpowiedzi na plany kolejnych czarnych protestów, które mają odbyć się  w Dzień Kobiet, Manifest znów dał o sobie znać – „Trochę nas tu nie było. Miałyśmy nadzieję, że wszystko co miałyśmy do powiedzenia zostało już wypowiedziane. Manifest Kobiet „więcej piękna…” odbył się i wydawało nam się, że dałyśmy jasno do zrozumienia Czarnym Paniom, aby nie wypowiadały się w naszym imieniu, gdyż nie dałyśmy im takiego prawa”- można przeczytać w oświadczeniu opublikowanym na stronie Manifestu Kobiet. „Przypominamy bowiem, że jesteście tylko grupką kobiet, na dodatek zmanipulowanych, które nawet do końca nie wiedzą o co walczą. Dałyście zrobić z siebie polityczne marionetki, a dziś jesteście za to ciągane po sądach. Podkreślamy: Nie wszystkie Polki was popierają!”

W dalszej części oświadczenia autorka wpisu przytacza kilka punktów odpowiadających na pytanie dlaczego tak wiele kobiet nie identyfikuje się z Czarnymi Protestami, wymienia między innymi pomijanie istotnych problemów dotykających współczesne kobiety, takie jak uprzedmiotowienie kobiecego ciała wynikające z erotyzacji sektora reklamy i coraz większej powszechności pornografii czy zbyt łagodne kary dla gwałcicieli. Zarzuca im także wybiórczą wrażliwość z tytułu organizowania zbiórek dla „uchodźczyń”, zapominając jednocześnie o swoich rodaczkach przebywających w domach samotnej matki. „Musimy Was zasmucić, ale wasze tańce w centrach handlowych nie pomogą pani Barbarze z 6 piętra od 2 lat katowanej przez jej męża. Od waszych uśmiechniętych buziek nie zrobi jej się lżej na sercu” – ironicznie zauważa na koniec autorka.

Za: narodowcy.net, Źródło: Facebook, Fanpage „Manifest Kobiet”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

ZDF nie chce przepraszać za „polskie obozy zagłady”

Czy antypolski Schulz zdobędzie władzę? Socjaliści wygrywają z partią Merkel!