w ,

KOD to odpowiednik “zielonych ludzików” na Ukrainie!

Komitet Obrony Demokracji (w tym Nowoczesna i Platforma Obywatelska) to organizacja, która ma za zadanie sprowadzić Polskę do dotychczasowej roli państwa kolonialnego, niewolnika posłusznego woli Berlina, Brukseli, Moskwy i własnych wewnętrznych kryminalistów. Aby doprowadzić do obalenia legalnie wybranej władzy, która ma parlamentarną, stabilną większość – posuną się do ostateczności. Już dzisiaj widzimy jak działacze Platformy Obywatelskiej, ramię w ramię z komunistycznymi służbami oraz agenturą z WSI organizują marsze, pochody, demonstracje w celu destabilizowania sytuacji w naszym kraju.

Na te “opozycyjne eventy” nie mogą ściągnąć Polaków, którzy coraz bardziej wściekają się nie na socjalistyczne rządy Prawa i Sprawiedliwości a na destrukcję, którą niosą za sobą Nowoczesna-KOD-PO. Dlatego też w kampanię nienawiści w stosunku do rządu Beaty Szydło zaangażowano media, które z protestu 20-30 partyjnych działaczy robią “wielkie protesty społeczne”. TVN, Polsat, WP, Wyborcza, Polityka ochoczą pokazują propagandę sianą przez platformianych spin doktorów. Historia poniższego filmu na zawsze przejdzie do historii jako kpiny z prawdy i już zawsze będzie kompromitować wspomniane wyżej media i partie polityczne:


Prowokacja PO, KOD i Nowoczesnej… przez PolandTV

“Zielone ludziki” podczas wojny na Ukrainie to rosyjscy żołnierze, którzy przebrani za separatystów prowadzili regularne działania zbrojne na terenie wschodniej Ukrainy. Walczyli “za Rosjan” żyjących na Ukrainie. Można to porównać do argumentacji, którą przedstawił Związek Radziecki 17 września 1939 roku, kiedy to dokonując zbrojnej  napaści na Polskę stwierdzono, że “nadszedł czas wyzwolenia bratnich narodów zachodniej Białorusi i zachodniej Ukrainy od ucisku polskich obszarników i kapitalistów.”

Komitet Obrony Demokracji to takie “zielone ludziki” w Polsce, które mają za zadanie przedstawić na arenie międzynarodowej rząd Beaty Szydło jako faszystowski reżim, blokujący wolność mediów, wolność zgromadzeń, wolność sumienia. Dlaczego to im się udaje? Większość artykułów dotyczących Polski, które ukazują się w prasie zagranicznej to teksty pisane piórem “dziennikarzy” Gazety Wyborczej czy Krytyki Politycznej, czyli osób, które poprzez rządy PiSu straciły źródło finansowania swojej antypolskiej działalności. Kolejną grupą, która sprzedaje Polskę są politycy, Ryszard Petru umawiał z europejskimi politykami jak ma wyglądać i kiedy ma się odbyć debata o “praworządności w Polsce”, uderzająca w naszą ojczyznę.

Europosłowie PO i SLD podnosili w Parlamencie Europejskim ręce przeciwko Polsce wypluwając ze swoich zdradzieckich mord (nie przesadzam w ostrości tego stwierdzenia) kłamstwa i obelgi pod kątem Polski. Ludzi, którzy za polityczne korzyści są skłonni uderzać we własną ojczyznę zdecydowanie można nazwać “gorszym sortem”. Komunistyczny donosiciel, nagrodzony Nagrodą Nobla również dokłada swoje trzy grosze: Lech Wałęsa dla Politico: Polskę trzeba wyrzucić z Unii Europejskiej!

Posłowie PiS oraz Wolności bronili naszej ojczyzny:

Unia Europejska jest dowodzona przez Niemcy (które straciły ze swojej strefy wpływów niewolnicze państwo, wykonujące wszystkie polecenia) oraz Francję (od której nie kupiliśmy Caracali i blokujemy francusko-rosyjską przyjaźń), które zrobią wszystko aby zmienić w Polsce rząd i ponownie osadzić tam swoich sługusów.

Dobrą ku temu okazją będzie przeprowadzenie w Polsce krwawego Majdanu, który rozpocznie się od prowokacji polskich “zielonych ludzików”, co dzisiaj obserwujemy – blokowanie pracy Sejmu, rzucanie się pod koła rządowych samochodów, fizyczne atakowanie posłów Prawa i Sprawiedliwości…

I na to wszystko pojawia się Michał Broniatowski, redaktor naczelny miesięcznika Forbes (niemiecko-szwajcarski kapitał RASP), który był na kijowskim Majdanie i znany jest z radykalnie antypisowskich poglądów, który podzielił się na Facebooku radami o tym, co musi się stać, żeby zrobić Majdan:

MAŁA INSTRUKCJA co musi się stać, żeby powstał Majdan.

To było tak:

1. Nośny społecznie powód, który zmobilizuje MŁODZIEŻ. Starzy na mrozie nie wysiedzą. Wystarczy dwa-trzy tysiące gotowych zostać na noc, ale za to dziesiątki tysięcy gotowych wspierać ich na miejscu za dnia

2. Duży PLAC w centrum miasta (Plac Defilad się nie nadaje, bo nie ma go jak obronić), a w sąsiedztwie duży BUDYNEK PUBLICZNY, który można zająć (i obronić). To jest niezbędne ze względów logistycznych, sztabowych, centrum prasowego, toaletowych…

3. Początkowe drobne utarczki z milicją, powstrzymane (jak dzisiaj) przez posłów. POSŁOWIE muszą być gotowi postawić własne namioty z wywieszką “Biuro poselskie”, żeby zapewnić immunitet

4. Namioty należy stawiać jak OBÓZ WAROWNY. Plus przenośne toalety i zapas drewna.

5. Władza bezmyślnie i krwawo atakuje po kilku dniach (i nad ranem) obozującą młodzież. Na drugi dzień MILION ludzi demonstruje na placu i w okolicach.

6. RADA MAJDANU czyli przedstawiciele demonstrantów i LIDERZY ZJEDNOCZONEJ OPOZYCJI, którzy muszą jeszcze zorganizować FUNDUSZE na żywność, opał, wynajęcie sprzętu nagłaśniającego i zbudowanie trybuny, itp.

7. Oddziały SAMOOBRONY. Tu trzeba się mocno pilnować, żeby uniknąć prowokacji

8. Stała obecność ARTYSTÓW na scenie i wsparcie DUCHOWNYCH

Jeśli coś pominąłem, to proszę innych świadków o uzupełnienia – napisał redaktor.

Za: Facebook

Dodajmy jeszcze do tego fakt, że fundatorem-inicjatorem kijowskiego majdanu był George Soros, który w Polsce odznaczony został przez Bronisława Komorowskiego. Dotowane przez niego lewackie organizacje walczą z Kościołem Katolickim w naszym kraju, możemy się zatem spodziewać, że KOD pośrednio jest finansowany przez tę kanalię.

George Soros wspiera program “Obywatele dla Demokracji”. Program ten ma budżet rzędu 150 milionów PLN i jest finansowany ze środków tzw. “Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego”. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego, założona przez Georga Sorosa.

Wysłuchaj mojego komentarza wideo:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Marszałkowie PiS wszystkie nagrody przekazali na cele charytatywne.

Matka ks. Popiełuszki żyła za 1 tys. PLN/msc, SB-cy żalą się, że za 2 tys. nie będą w stanie wyżyć!