“Małgorzata Kidawa-Błońska: “Dzisiaj nie da się przeprowadzić egzaminów ósmoklasistów i matur. Zastanawiam się, dlaczego Gowin zajmuje się wyborami, a nie zajmuje się tym, że nie znalazł rozwiązań dla dzieci i młodzieży”. W nocy D.Piontkowskiego zastąpił Jaroslaw Gowin?” – w prześmiewczym tonie pisze socjolog Marcin Palade. 

“Pani Marszałek Kidawa-Błońska zaatakowała mnie, że nie zajmuję się ustalaniem terminu matur. Nie mam kontaktu do Pani Marszałek. Czy ktoś mógłby jej przekazać, że za przeprowadzenie matur odpowiada Ministerstwo Edukacji Narodowej, a nie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego?” – odpisał na Twitterze wicepremier Jarosław Gowin.

“Najlepszym rozwiązaniem dla Platformy byłoby nie zawieszenie, ale rozwiązanie całej partii z dużą korzyścią dla Polski i Polaków”

Dla przypomnienia, Małgorzata Kidawa-Błońska pełniła funkcję posła na Sejm V, VI, VII, VIII i IX kadencji, była marszałkiem Sejmu VII kadencji, wicemarszałkiem Sejmu VIII i IX kadencji. Taka osoba nie ma podstawowej wiedzy w zakresie funkcjonowania państwa i jest obiektem kpin całej Polski, to bardzo źle świadczy o dzisiejszej opozycji. Czy mają aż tak krótką ławkę, aby w wyborach prezydenckich wystawić taką osobę?

Była działaczka PO: “Osobiście kontaktowałam posłów z “Sokiem z Buraka”

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here