w ,

Kolejne akty zezwierzęcenia lewactwa. Manipulacje ze strony dziennikarzy Faktu. [WIDEO]

Ostatnimi czasy głośno było na temat mężczyzny o pseudonimie Margot. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dwumiesięcznego aresztu. Mężczyzna ten, uznając się za kobietę żądał by umieścić go w areszcie kobiecym, co według jego metryki i normalnych porządków społecznych jest niemożliwe, właśnie ze względu na jego płeć. W obronie “Margot” stanęły oczywiście lewicowe bojówki, zmanipulowane przez prowadzoną już od dłuższego czasu narrację dotyczącą homofobii w kraju o dumnej nazwie Polska.

Według lewicowych aktywistów, zarzuty dotyczące ataku na aktywistę prolife, oraz zniszczenia własności jednej z fundacji Pro-Life stawiane są bezzasadnie, co oczywiście jest nieprawdą, gdyż całe zajście zostało sfilmowane.

W związku z zastosowaniem wobec Michała Sz. (PS. Margot) aresztu, lewaccy aktywiści z miejsca postanowili oprotestować całą sytuację i próby zatrzymania. Zabawnym jest, że mieliśmy już do czynienia z podobnego typu zagrywkami, chociażby w przypadku Rafała Gawła, który swoją orientacją próbował odbijać / tuszować zarzuty stawiane mu przez polski sąd.

Podczas protestów skądinąd bardzo wulgarnych, ponownie doszło do eskalacji przemocy w tym wypadku szczególnie wobec policji. Owszem, pewne środowiska zarzucają policjantom brutalność w działaniach, jednak w szerszym kontekście widać jasno, że użycie środków przymusu bezpośredniego było uzasadnione. Policjanci byli obrażani w różny sposób min. “Je**ć Psy”. Ponadto, protestujący utrudniali czynności związane z zatrzymaniem Michała Sz., co z zasady skutkuje zatrzymaniem. Wszyscy zatrzymani w liczbie 48 osób zostały już wypuszczone, jednak część usłyszy zarzuty.

Smutnym akcentem tych protestów z pewnością można nazwać działalność pewnych brukowców, które manipulując opinią publiczną pozwalały sobie na wybiórcze traktowanie niektórych sytuacji.

Przykładem może być chociażby ta sytuacja, która we fragmencie wygląda wydaje się, że jasno, jednak w szerszym kontekście zdaje się być zupełnie inna.

Sytuacja ta przedstawiona została w tabloidzie “Fakt” jako przykład brutalności policji. Sprawę natychmiast skomentowała Komenda Stołeczna Policji, upubliczniając przy tym całe nagranie sytuacji.

https://twitter.com/PolskaPolicja/status/1292729967625875457?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1292729967625875457%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.tvp.info%2F49347737%2Fwstyd-manipulacja-policja-odpowiada-na-publikacje-faktu

Stop fake newsom i wprowadzaniu czytelników w błąd. Stop kłamstwu. Wstyd za brak szacunku dla czytelników i manipulowanie.

Środowiska LGBT są zagrożeniem dla dzieci i młodzieży, co dobitnie widać po załączonych w tym materiale filmach. Najgorsze jest to, że środowiska lewackie, nie widzą absolutnie nic złego w przemocy stosowanej wobec wszystkich sprzeciwiających się działaniom tych grup.

https://twitter.com/wlodekczarzasty/status/1291761381465890822

Panie Czarzasty, to nie za prawo do bycia sobą ten mężczyzna trafił do aresztu. Trafił tam za czynną napaść i zniszczenie mienia.

Pozostaje mieć nadzieję, że do puli tych zarzutów doliczone zostaną również inne, w tym za znieważenie funkcjonariusza publicznego na służbie, oraz profanację symboli religijnych i obrazę uczuć religijnych. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że materiały i dowody w sprawie, zostały upublicznione przez organizację do której należy ten człowiek – Michał Sz.

Nie ma przyzwolenia na zachowania tego typu. Za popełnione przestępstwa należy się kara.

Smutne jest to, że zachowania przestępcze i przestępcy stają się idolami społeczeństwa. Czego jednak oczekiwać od lewicy, która za swego bohatera wzięła mordercę i bandytę – Che.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Nowe wynurzenia Rafała Gawła

Żałosne zagrania historyczno-polityczne w Niemieckich mediach.