w ,

Kolejny zamach we Francji! Tym razem poderżnięto gardło katolickiemu księdzu!

Męczennik za wiarę. To jego zamordowali w Kościele islamiści! za: twitter.com

Dwóch mężczyzn uzbrojonych w noże zaatakowało wiernych w kościele w Saint-Etienne-du-Rouvray w Normandii. Zamordowali katolickiego księdza.

Według dziennika “Le Figaro”, który powołuje się na policyjne źródła, napastnicy weszli do kościoła tylnym wejściem. Miało to nastąpić ok. godz. 9.45, w czasie odprawiania porannej mszy. Wśród pięciorga zakładników miał być ksiądz, który akurat odprawiał mszę, dwie siostry zakonne i dwóch wiernych. Policję wezwała trzecia zakonnica, której udało się wybiec z kościoła.

Policja zastrzeliła dwóch mężczyzn którzy najpierw wdarli się do kościoła w Normandii, a następnie poderżnęli gardło obecnemu tam księdzu. W kościele podczas ataku znajdowało się około 6 osób, w tym ksiądz i dwie zakonnice.

Czy takie wiadomości staną się już normą w Europie? W ciągu ostatnich dni codziennie słyszymy o kolejnej napaści, molestowaniu, morderstwie czy zamachu terrorystycznym w państwach, które otworzyły się na islamskich imigrantów.
W państwach tych polityka multikulturalizmu zbiera obecnie krwawe żniwo.

Mam nadzieję, że polski rząd spełni swoje obietnice i nie wpuści na terytorim Polski ani jednego imigranta… a jest to dość wątpliwe wiedząc jak funkcjonuje Strefa Schengen. Czy możemy czuć się zagrożeni? Zdecydowanie tak! Wczoraj w Łodzi ABW zatrzymało Irakijczyka, który planował zamach na Światowe Dni Młodzieży.
W sytuacji kiedy imigranci mieszkający w Niemczech, radykalni islamiści, mogą bez żadnych dokumentów, niekontrolowani dostać się na terytorium Polski – to oczywiste, że jesteśmy zagrożeni! Należy w pełni przywrócić kontrole graniczne i sprawdzać każdy samochód, każdego człowieka wkraczającego na nasze terytorium.

Zapraszam do subskrybowania mojego kanału oraz do dołączenia do nowej grupy na Google: “Nie dla islamizacji Europy”

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Zamachowiec z Ansbach trafił do Europy jako “uchodźca”

Bezczelny atak Watykanu na Polskę! Zarzut? “Propagowanie wrogości wobec muzułmanów”