Komisja Europejska. Polska będzie zmuszona przyjąć 200 tysięcy imigrantów? Pora opuścić UE!

3
4492

Podczas konferencji zorganizowanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców Jakub Skiba, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji stwierdził, że Komisja Europejska może zmusić Polskę do przyjęcia od 100 do 200 tys. imigrantów z Bliskiego Wschodu.

Jakub Skiba stwierdził, że polski rząd może być zmuszony do przyjęcia większej liczby imigrantów – “Pojawia się pytanie, czy zostaniemy zmuszeni do tego, żeby przyjmować imigrantów z Bliskiego Wschodu, grozi nam 100 tys. do 200 tysięcy?”. Sekretarz stanu uznał, że byłoby to niekorzystne dla Polski.

W rozmowie z portalem Prawy.pl nie krył obaw co do dalszego przebiegu rozmów z europejskimi partnerami. – Niestety są to poważne naciski. Jesteśmy otaczani pewnym ostracyzmem i musimy czynić wiele zabiegów, żeby przedstawiać nasze działania o interesy Polski i krajów regionu jako działania w pełni europejskie – relacjonował.

Jakub Skiba przyznaje, iż działania KE to nie tylko próba dokonania ostracyzmu politycznego, lecz także silne zakulisowe naciski. – W ten sposób wygląda dyplomacja – uspakajał.

– Głównym argumentem, jaki pojawia się w tej dyskusji „jest zawieszenie strefy Schengen i stworzenie strefy mini-Schengen, jeżeli nie będziemy skłonni przyjąć tych imigrantów” – stwierdził. Na pytanie, czy warto walczyć o strefę Schengen w sytuacji, kiedy Polakom grozi tak wielkie niebezpieczeństwo, oświadczył: „To należy do wyboru przez naród, przez obywateli Polski”.

Jego prywatnym zdaniem „kwestia interesu jest zdecydowanie ważniejsza niż nawet zawieszenie strefy Schengen”. Zaznaczył przy tym, iż on sam nie może się wypowiadać w imieniu wszystkich.

Źródło: kresy.pl – prawy.pl

madrypolakprzedislamem

————

Mój komentarz do artykułu: w październiku 2015 roku, jeszcze przed wyborami parlamentarnymi rząd zdrajców z Platformy Obywatelskiej wyraził zgodę na kwotowe przyjmowanie imigrantów, oszukali tym samym Grupę Wyszehradzką. Wówczas Prawo i Sprawiedliwość całkowicie sprzeciwiało się takim rozwiązaniom, bardzo wiele osób głosowało na Prawo i Sprawiedliwość ponieważ twardo opowiadali się przeciwko islamistom, przeciwko przyjmowaniu do Polski “uchodźców”. Patryk Jaki, Jarosław Kaczyński, Beata Szydło mówili się, że nie będą narażać Polaków. Już wówczas pojawiły się pierwsze głosy, że Ewa Kopacz zgodziła się na przyjęcie “100 tysięcy imigrantów”, mówił o tym Zbigniew Ziobro:

Trzeba powiedzieć sobie jasno, z jednej strony; musimy postawić odpowiedzialne za to osoby; Ewę Kopacz, Sławomira Nitrasa i innych członków Platformy Obywatelskiej przed Trybunałem Stanu – działali na szkodę na naszej ojczyzny (przez osiem lat!) a z drugiej strony mamy okazję obserwować, że Polska nie jest niepodległym, demokratycznym państwem – wolą Polaków większość w Sejmie otrzymała partia, która sprzeciwia się przyjmowaniu imigrantów, ponad 90% narodu nie życzy sobie ich w naszym kraju a mimo tego próbuje się nam ich wcisnąć! Pora wystąpić z Unii Europejskiej.

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

  1. Jak nas chcą zmusić ?? – wcisną nam ich na siłę ?? nawet jak imigranci nie będą tu chcieli być ?? To jest zamach na demokrację !! a kto ich zmusi – oni i tak stąd uciekną z powrotem na zachód a więzić ich nie możemy bo to znowu zamach na demonstrację. Dać Imigrantom socjal 500 zł miesięcznie to sami uciekną !! Kto nas zmusi że mamy im dać 1000 Euro socjal ??. Ta UE jest jakaś popierd…..a. Niech się to jak najszybciej rozleci !!!!

  2. Najpierw my , Polacy musimy mieć prawo do posiadania broni.nie jakieś zezwolenia ale PRAWO DO POSIADANIA BRONI. I zmiana prawa jej użycia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here