Komisja Europejska proponuje zmiany. Efekt? Memy staną się nielegalne! - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Komisja Europejska proponuje zmiany. Efekt? Memy staną się nielegalne!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Komisja Europejska przedstawiała reformy w prawie autorskim. Zabronione byłoby kopiowanie i edytowanie czyjejś pracy. Efekt? Robienie memów czy gifów stałoby się nielegalne.

“Te zmiany mogą podkopać pozycję internetu jako platformy wzrostu ekonomicznego i swobodnego wyrażania opinii. Musimy bronić zasady innowacji bez pozwolenia w prawie autorskim. Odrzucenie jej przez narzucenie platformom odpowiedzialności za wszystko, co dzieje się w sieci miałoby ogromny negatywny wpływ na wolność słowa, oraz zabrałoby jedną z najlepszych stron Internetu – możliwość innowacji i nadawania nowych znaczeń starym treściom” – piszą autorzy petycji, którzy sprzeciwiają się zmianom.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,227FaniLubię
17,870ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy