Kompromitująca ustawka lewactwa w kościele św. Anny w Warszawie! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Kompromitująca ustawka lewactwa w kościele św. Anny w Warszawie!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kościół św. Anny w Warszawie został użyty do perfidnej prowokacji. Podczas odczytywania listu biskupów dotyczącego aborcji, ze świątyni zaczęło ostentacyjnie wychodzić kilka kobiet. Okazuje się, że była to ustawka, „taki jakby flash mob”. Miały odegrać rolę jakby „oburzeni byli prawdziwi wierni”. W awanturę zamieszana jest Anna Zawadzka, feministka, która w wyborach do Parlamentu Europejskiego startowała z poparciem „Partii Kobiet”. (Niezalezna.pl)

Lewackie bydło przychodzi do kościoła, na mszę świętą i robi polityczną scenkę z nadzieją na wypromowanie ich w mediach społecznościowych. Uważam, że feministki zakłócające mszę powinny zostać skazane tak samo jak narodowcy zakłócający wykład komunisty Baumana, w końcu mamy równość wobec prawa? Skoro narodowców ściga się za zakłócanie wykładu starego komunisty, to dlaczego takie cudaki mogą swobodnie przeszkadzać ludziom w modlitwie?

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy