Czy feministki zakłócające mszę zostaną skazane tak samo jak narodowcy zakłócający wykład komunisty Baumana?

3
2503

Przypomnijmy, że w czasach nieskrępowanej demokracji sąd był bezwzględny wobec ludzi, którzy ośmielili się zakłócić wykład mjr Zygmunta Baumana na Uniwersytecie Wrocławskim. Zostali oni wówczas skazani na kary grzywny i aresztu od 20 do 30 dni. Powstaje pytanie – czy dziś sąd będzie tak samo bezwzględny wobec feministek (wśród których były również pracownice Agory) za zakłócenie mszy świętej?

W czerwcu 2013 roku na Uniwersytecie Wrocławskim zorganizowano otwarty wykład mjr. Zygmunta Baumana, na którym pojawili się także kibice Śląska Wrocław. Kiedy mjr Bauman miał przemawiać, ci zaczęli wykrzykiwać antykomunistyczne hasła, zakłócając tym samym jego występ. Służby bardzo szybko zidentyfikowały uczestników tego protestu. 23 osoby postawiono wówczas przed sądem, który dla większości z nich nie znał litości – 12 protestujących usłyszało wówczas kary grzywny, a 7 kary aresztu od 20 do 30 dni.

Powstaje pytanie – czy podobne kary sąd wymierzy feministkom (wśród których były również pracownice Agory) za niedzielną prowokację w kościele Św. Anny w Warszawie?

Za: niewygodne.info.pl

Tutaj filmik z wygwizdania starego dziada, który w wolnej Polsce powinien siedzieć w więzieniu:

 

Komentarze:

komentarzy

3 COMMENTS

  1. […] Media zaatakowały Kościół Katolicki, że wpuścił do swojej świątyni narodowców, którzy w swoim życiu kierują się słowami Romana Dmowskiego: „Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, zabarwieniem jej na pewien sposób, ale tkwi w jej istocie, w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu.” Trzeba dodać, że ataku dokonały osoby, które z Kościołem mają tyle wspólnego, że raz na rok uczestniczą we mszy nawróconego komunisty, a na co dzień wyśmiewają osoby wierzące. Media te nie widziały nic złego w tym, że feministki, które chwalą się usuwaniem ciąży kilka tygodni wcześniej urządziły polityczn…. […]

  2. Muszę z przyjemnością przyznać, że większego idioty nie czytałem… Więcej takich na ‘prawiczkowym internecie’, aby kulturalnych i myslących ludzi odstraszać od pisu i innego $ciervva.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here