Korwin-Mikke: “Cudzoziemcy muszą się nauczyć, że nie są u siebie – i muszą respektować polskie obyczaje.”

0
69792

Prezes partii Wolność, Janusz Korwin-Mikke skomentował na Facebooku wydarzenia, które miały miejsce w ostatnich dniach miejsce w Ełku:

“W Ełku w noc św.Sylwestra doszło do zabójstwa, które poruszyło miasto. 21-letni Daniel X, z kolegą (obydwaj notowani w policji) weszli do baru “PRINCE KEBAB”. Daniel X. miał wziąć dwie butelki Coca-Coli i wyjść nie płacąc. Wybiegł za nim właściciel i kucharz (Tunezyjczyk i Algerczyk), z nożem. Daniel X. zmarł od dwóch ran kłutych. Winni udawali, że nie wiedzą, co się stało. Kolega Daniela R. rzucił w lokal petardą. Wywiązała się bójka, w której wzięli udział dwaj inni pracownicy baru, Algerczyk i Marokańczyk. W mieście wybuchły zamieszki, zdemolowano lokal, próbowano podpalić mieszkanie zabójcy.


Tego typu afery zdarzają się dość często – szum powstał z powodu śmierci oraz narodowości zabójcy i jego pracowników. Cudzoziemcy muszą się nauczyć, że nie są u siebie – i muszą respektować polskie obyczaje. U nas można bezczelnego złodziejaszka pobić, dać w mordę, czasem skopać z glana – ale jako narzędzia do uczenia ludzi moresu nie używa się noży! Mam nadzieję, że szybki i sprawiedliwy wyrok będzie dla nich pouczający.
Zadziwia reakcja TVP Info. Podała, że dla dobra śledztwa nie podaje się narodowości sprawców – ale byli trzeźwi (czy Polak w noc sylwestrową pod barem może być trzeźwy?) – po czym… ich narodowość podała!!”

Więcej informacji o zdarzeniu:

Polaka zamordował obywatel Tunezji! W Ełku policja zatrzymała 28 osób protestujących pod kebabem! Co innego mieli robić? Malować kredą chodnik?

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here