Korwin w PE o Wyklętych! "PRECZ Z KOMUNIZMEM! ŚMIERĆ KOMUNISTOM!" Prowadzącego obrady zamurowało [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Korwin w PE o Wyklętych! “PRECZ Z KOMUNIZMEM! ŚMIERĆ KOMUNISTOM!” Prowadzącego obrady zamurowało [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Janusz Korwin-Mikke swoje wczorajsze wystąpienie w Parlamencie Europejskim poświęcił pamięci Żołnierzy Wyklętych: 

“Panie i panowie, towarzysze i towarzyszki. Dzisiaj w Polsce obchodziliśmy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Żołnierzy, którzy po II wojnie światowej walczyli z komunistycznym okupantem Polski. Walczyli po amnestii, walczyli po śmierci Stalina, a ostatni z nich poległ dopiero w 1963. Dzisiaj młode pokolenie Polaków przywraca tragiczną pamięć o bohaterach walczących z komunizmem. Ci młodzi ludzie prosili mnie żebym powiedział Wam o Żołnierzach Niezłomnych i uczcił tym wystąpieniem ich pamięć. Mówimy Im: „Cześć i chwała!” Mówię „Cześć i chwała bohaterom” – ale ilekroć wchodzę do tego budynku przez bramę z napisem „ALTIERO SPINELLI” (komunista) powtarzam sobie ich zawołanie: ‚Precz z komunizmem; Śmierć komunistom!”

– mówił Korwin-Mikke.

PRZYPOMNĘ: Piosenki Antykomunistyczne

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,651FaniLubię
18,053ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy